Zavřít reklamu

Už za dva týdny nás čeká první adventní neděle. To znamená jediné – Vánoce tady budou co nevidět, a tudíž nastává ideální čas na výběr dárků. Pokud hledáte vhodný dárek pro někoho ze svých blízkých nebo naopak chcete někomu pomoct s výběrem dárku pro vás, pak by vám mohly přijít vhod naše následující. V tomto článku se zaměříme doplňky, kterými proměníte domácnost v chytrou.

Xiaomi Yeelight LED žárovka

Základní chytrá žárovka za super cenu, ke které nepotřebujete řádný hub – připojí se přímo na Wi-Fi. Můžete ji pohodlně ovládat z iPhonu a neměla by ji chybět ani podpora Apple HomeKit po aktualizaci firmwaru.

SmartBulb_diff

Danalock V3

Chytrý zámek s podporou Apple HomeKit, který si snadno nainstalujete do domovních dveří. Odemknout/zamknout pak budete moct nejenom z iPhonu, ale také skrze Apple Watch.

TrueLife FitScale W3

Chytrá váha, která je sleduje sedm indexů. Kromě body mass indexu počítá i další statistiky. Třeba kolik máte v těle svalů nebo tuku. Navíc je schopná rozpoznat až 8 unikátních uživatelů.

media_4044433

Xiaomi Mi Smart Humidifier

Ultrazvukový zvlhčovač, který do vzduchu rozptyluje chladnou viditelnou mlhu a pomáhá tak zvlhčit vzduch. Ve vodní nádrži má zabudovaní UV-C světlo, které pomáhá ničit bakterie ve vodě. Zvlhčovat můžete spárovat s iPhonem a na dálku ho zapnout či vypnout, nastavit časovač, upravit úrovně mlhy či zkontrolovat úroveň vlhkosti.

2-74151-11

Xiaomi Mi Smart Sensor Set

Set senzorů do domácnost, které můžete ovládat z aplikace. Senzory umí detekovat pohyb, zvuk, otevření oken, dveří a o všem vás upozornit na telefon. Set kromě senzorů obsahuje také chytrou zásuvku, bezdrátový přepínač a ovladač pro všechna zařízení.

recenze-xiaomi-mi-smart-sensor-set

TrueLife NannyWatch

Revoluční dětská chůvička, kterou máte stále po ruce. Přesněji řečeno na ruce. Rodičovská jednotka je totiž umístěna v hodinkách, které máte na ruce a můžete tak sledovat svého potomka přímo ze zápěstí.

1

Xiaomi Mi Air Purifier 2H

Čistička vzduchu s minimalistickým designem. Nechybí ji vzduchový HEPA filtr s účinností filtrace více než 99,97%, vysoký výkon a tichý chod. Spárovat ji můžete se smarthonem a sledovat tak změny kvality vzduchu včetně jeho vlhkosti v místnosti v reálném čase přímo na displeji.

1

Lenovo T1

Robotický vysavač s výjimečnou sací sílou 2700 Pa a pořádnou vždrží baterie. Lenovo T1 můžete propojíte se smartphonem a v aplikaci můžete zobrazit mapu celého bytu, libovolně vytvořit virtuální hranice a určovat, které místnosti bude vysavač uklízet.

2-66609-7
.