Zavřít reklamu

Konec roku se nám nezadržitelně blíží, s čímž jsou úzce spojeny i velice oblíbené Vánoce. Pokud jste se na ně ještě doposud nepřipravili a stále tápete nad výběrem vánočních dárků, tak byste tomuto článku měli rozhodně věnovat zvýšenou pozornost. Dnes se totiž společně podíváme na ty nejvhodnější dárky pro všechny nadšené jablíčkáře, jejíchž cenovka přesahuje hodnotu pěti tisíc – a rozhodně stojí za to.

Sluchátka AirPods 2 s bezdrátovým nabíjecím pouzdrem

Budoucnost je bezesporu bezdrátová. Přesně proto se stále větší a větší popularitě těší bezdrátová sluchátka, díky kterým se nemusíme otravovat s nepříjemným rozmotáváním kabelu. Jestliže vašemu blízkému pod stromeček nadělíte AirPods 2 s bezdrátovým nabíjecím pouzdrem, tak věřte tomu, že jej parádně potěšíte. Tyto sluchátka totiž nabízí poměrně kvalitní zvuk a až neuvěřitelný komfort, kdy se dokáží bleskurychle přepojit mezi jablečnými produkty a nabízí skvělou provázanost s jablečným ekosystémem.

AirPods 2 s bezdrátovým nabíjecím pouzdrem zakoupíte za 5 790 Kč zde.

Emfit QS Active Wi-Fi monitor spánku

Spánek je jednou z nejdůležitějších součástí našich každodenních životů, během které naše tělo patřičně regeneruje. Jelikož se bez samotného spánku neobejdeme, tak bychom na něj rozhodně neměli zapomínat, ale naopak se mu věnovat. Přesně s tímto si elegantně poradí monitor spánku Emfit QS Active Wi-Fi, který bychom mohli opsat jakožto spánkovou laboratoř. Tento kousek se konkrétně umístí pod matraci a následně analyzuje srdeční tep a jeho variabilitu, dechové cykly, chrápání a samotnou kvalitu. Následně tak pomáhá s pochopením spánku, díky čemuž jej dokáže zlepšit.

Emfit QS Active zakoupíte za 6 490 Kč zde.

Emfit QS Active Wi-Fi
Zdroj: iStores

Apple Watch SE

Jablečné hodinky se řadí mezi jedny z nejoblíbenějších ve své kategorii. Apple se nám navíc letos pochlubil se vcelku zajímavým modelem s označením Apple Watch SE, který klasicky kombinuje ikonický design s moderními technologie. Na tomto kousku je bezesporu nejzajímavější jeho poměrně nízká cenovka, která startuje na necelých osmi tisících korun. Hodinky konkrétně nabízí senzor pro snímání tepu, poradí si s monitorováním spánku díky systému watchOS 7, barometr, výškoměr, gyroskop, kompas a řadu dalších. Samozřejmě si takzvané „watchky“ poradí se zobrazením notifikací, zpráv a podobně, díky čemuž jablíčkáři značně usnadní jeho život. Rozhodně také nesmíme zapomenout na přítomnost NFC čipu, který je poté využit pro bezkontaktní platby skrze Apple Pay.

Apple Watch SE zakoupíte od 7 990 Kč zde.

Xiaomi Mi Electric Scooter Essential

V posledních letech se stále větší popularitě těší i elektromobilita, kde bezesporu kraluje společnost Tesla se svými elektromobily. Neměli bychom ale zapomínat na to, že trh s elektrickými dopravními prostředky je skutečně obsáhlý a nachází se na něm i praktické a výhodné elektrokoloběžky. Ty potěší především obyvatele měst, kteří tak díky nim ušetří spoustu času a navíc tak pomohou i z hlediska ekologie. Produkt Xiaomi Mi Electric Scooter Essential nabízí elegantní design, možnost rychlého složení, skvělý režim rekuperace, dojezd až 20 km a zároveň si skvěle rozumí s aplikací v mobilním telefonu.

Xiaomi Mi Electric Scooter Essential zakoupíte za 8 490 Kč zde.

Apple HomePod

V roce 2018 se nám kalifornský gigant pochlubil se svým vlastním reproduktorem, který nese označení HomePod. Tento kousek konkrétně nabízí hned několik různých reproduktorů, díky čemuž dokáže poskytnout prvotřídní basové a křišťálově čisté střední a vysoké tóny. Zároveň dokáže přehrávat zvuk ve 360°, čímž prozvučí bez jediného problému celou místnost. Jelikož je reproduktor chytrý, tak nabízí i hlasovou asistentku Siri a dokáže se tak v momentě stát správcem chytré domácnosti.

Apple HomePod zakoupíte za 9 739 Kč zde.

iPad 32GB Wi-Fi (2020)

Pravděpodobně každý jablíčkář, který se už někdy setkal s jablečným tabletem, tak z něj byl bezesporu nadšený. Jedná se o geniální nástroj pro řadu nejrůznějších záležitostí, díky čemuž jej můžete použít například na sledování multimediálního obsahu ve vysoké kvalitě, k psaní poznámek či jiné práci. Produkt si velice oblíbili především studenti, pro které je iPad v kombinaci se stylusem Apple Pencil nepostradatelným parťákem jejich studia. V září letošního roku se nám navíc Apple pochlubil s již osmou generací jejich iPadu, která je k dostání za vcelku lidové peníze.

iPad 32GB Wi-Fi (2020) zakoupíte za 9 990 Kč zde.

JBL Party Box 300

Někdo si hudbu rád vychutnává ze sluchátek, zatímco někdo zase preferuje muziku pořádně nahlas, a to možná co nejvíce. Přesně takovéto lidi poté potěší prvotřídní reproduktor JBL Party Box 300, který vás dokáže zaujmout už jen svým designem. Jedná se o neuvěřitelně výkonný party reproduktor, jež je navíc doplněn o živé světelné efekty. Zároveň navíc nabízí 10000mAh vestavěnou baterii, díky čemuž si poradí s až osmnáctihodinovým přehráváním hudby bez nutnosti připojení do elektrické sítě. Nadále ještě nabízí vstup pro mikrofon, elektrickou kytaru a jeho maximální výkon činí neuvěřitelných 240 W.

JBL Party Box 300 zakoupíte za 11 690 Kč zde.

Robotický vysavač Xiaomi Roborock S6

V dnešní době se stále vzrůstající popularitě těší takzvaná chytrá domácnost. Již nyní má řada lidí doma chytrá světla a další různé doplňky, které jim usnadňují jejich každodenní život. Nepopsatelný komfort s sebou dokáže přinést chytrý robotický vysavač Xiaomi Roborock S6, který si mimo klasického vysávání poradí i s mokrým čištěním, díky čemuž si do posledního detailu poradí i s podlahami. Zároveň je vybaven pokročilým HEPA filtrem, což potěší především astmatiky a alergiky. Následně můžete přímo z mobilního telefonu produkt vyslat do jakékoliv místnosti, který se následně vrhne na její čištění. To navíc můžete udělat i v případě, kdy se budete nacházet mimo domov.

Vysavač Xiaomi Roborock S6 zakoupíte za 14 990 Kč zde.

iPhone 12 64GB

Nejočekávanější jablečný produkt letošního roku – iPhone 12. Na tento prvotřídní kousek jsme až donedávna museli čekat, ale jak se následně ukázalo, veškeré očekávání se náramně vyplatilo. Kalifornský gigant totiž opět dokázal posunout limity a svým fanouškům přinesl telefon s vytříbenými novinkami. Na první pohled si můžete povšimnout návrat k hranatému designu, který ne nadarmo připomíná legendární jablečné telefony iPhone 4 a 5. Telefon je nadále vybaven tím nejvýkonnějším mobilním čipem vůbec, kterým je Apple A14 Bionic, dokáže si poradit s 5G sítěmi a nabízí neuvěřitelně kvalitní OLED Super Retina XDR displej. Co však ale na tomto kousku oceňujeme nejvíce, je jeho až neuvěřitelný noční režim, který se dokáže postarat o prvotřídní fotografie.

iPhone 12 64GB zakoupíte za 24 990 Kč zde.

MacBook Air 512GB s M1 čipem

V minulém měsíci se nám Apple pochlubil s jednou z nejočekávanějších novinek letošního roku – jablečného počítače s vlastním čipem Apple Silicon. Konkrétně jsme se dočkali Macu mini, 13″ MacBooku Pro a MacBooku Air, přičemž všechny z nich jsou osazeny neuvěřitelným čipem M1. Do našeho dnešního seznamu jsme rozhodně nesměli zapomenout přidat tento nový MacBook Air, který se okamžitě stal tou nejlepší volbou pro studenty a (nejen) běžné uživatele. Laptop svému uživateli totiž nabídne neuvěřitelný výkon, který pravděpodobně ani nedokáže naplno využít. Obrovskou výhodou také je, že se v novém Airu nenachází žádný ventilátor, díky čemuž se tak jedná o zcela tichý stroj.

MacBook Air s M1 zakoupíte za 35 990 Kč zde.

.