Zavřít reklamu

Chtěli byste na Vánoce potěšit někoho, kdo má oblibu ve světě chytrých produktů Philips Hue, ale moc se v něm nevyznáte? Nevadí. V následujících řádcích se vám pokusíme dát pár tipů na Hue produkty, které dávají smysl za každé situace a jejichž darováním tedy zřejmě nikdy nic nepokazíte.

Startovací sada aneb začít se nějak musí

Záliba v určitém produktu je sice hezká věc, pokud se však člověk nedokope do jeho koupě a tedy posunutí své vášně na další level, moc zábavy nepřinese. Máte-li tedy ve svém okolí někoho, kdo je Hue sice fascinován, ale zatím nepolíben, nejlepším dárkem pro něj bude pomyslná vstupenka do tohoto světa. Super je, že nevychází přespříliš draze, takže si ji může dovolit takřka každý. Na mysli máme konkrétně Philips Hue White 9W E27 Starter Kit, který obsahuje tři stmívatelné žárovky jeden vypínač a Bridge, který je mozkem celého systému a bez kterého by se tedy váš “vánoční cíl” do budoucna neobešel. Právě tímto setem tedy může začít svou výstavbu chytré domácnosti, o které třeba doposud snil.

Sadu můžete zakoupit zde

2991045_ff9479ca0b25

Hue HDMI Sync Box – zlepšete zážitek ze sledování televize

Pokud má váš blízký zálibu ve sledování televize, ale nedisponuje modelem od Philipsu s ambientním osvětlením, mohli byste jej potěšit “krabičkou”, pomocí které jej lze dodat jakékoliv televizi. Řeč je konkrétně o Philips Hue HDMI Sync Box, který se propojí s televizí a obrazovými výstupy (například Apple TV, herní konzolí a tak podobně) s tím, že tyto výstupy zpracovává a řídí podle nich Hue osvětlení, které si s Boxem spárujete. Ať už se bude jednat o nalepovací Hue LED pásek či Hue lapmičky vedle televize, díky sync Boxu zbarví osvětlení kolem televize tak, aby korespondovalo s obrazem na ní a celkově tak podtrhlo zážitek ze sledování a hraní. Musím říct, že zrovna tento produkt jsem měl před pár měsíci na recenzi doma i já a opravdu mě ohromil, jelikož například konzolové hraní díky němu dostalo nový rozměr.

Sync Box můžete zakoupit zde

Hue LED pásek s prodloužením – světelných řetězů není nikdy dost

Kdo by neměl rád LED pásky, které lze nalepit prakticky na cokoliv a kterými tak lze díky tomu cokoliv zajímavě nasvítit, osvítit či ozářit. A právě pro jejich univerzálnost je naprosto jasné, že jejich darováním nezkazíte absolutně nic, protože upřímně, správný fanoušek Philips Hue neustále přemýšlí nad tím, jak by svou domácnost vylepšil a to třeba i právě pomocí LED pásků. Pokud mu jej tedy dáte “do zásoby”, vsaďte se, že nenalepený dlouho nezůstane, jelikož pro něj váš blízký najde velmi rychle skvělé (alespoň dle něj) využití. Pozitivní je, že i tento “univerzální dárek” lze sehnat za skutečně velkorysou cenu. Například set základního LED pásku o délce 2 metry spolu s metrovým prodloužením vychází na velmi solidní 2389 Kč.

LED pásek můžete zakoupit zde

ImgW.ashx

Hue GO – darujte světlo

Upřímně, řada Philips Hue je vlastně primárně o světle. Darovat žárovku sice asi úplně ideální není, co ale tak potěšit hezkým, stylovým a hlavně funkčním světlem, respektive lampou? Těch přeci jen není nikdy dost a skoro vždy jim dokáže člověk najít dobré místo, které stojí za to prosvětlit. Skutečně skvělou volbou je pak v tomto případě Hue GO v2, který vyniká jak svým parádním designem, tak samozřejmě plnou kompatibilitou s HomeKitem velmi slušnou cenou. Ta je totiž nastavena na 2199 Kč, což je částka, kterou bez problému zaplatíte i za hezké “hloupé” lampy.

Lampu můžete zakoupit zde

philips-hue-go-stolni-lampa-white-color-ambiance

Flic 2 Starter Kit – dopřejte ovládání “jinak”

Philips sice vyrábí vskutku pěkné vypínače pro svá světla, ale ne všude je lze využít. Naštěstí však není problém s nastavením si ovládání přes jiné vypínače, přičemž jedním z těch nejzajímavějších je Flic. Jedná se o minimalisticky zpracovaná tlačítka miniaturních rozměrů, které lze přilepit prakticky kamkoliv a kterými lze následně HomeKit ovládat snadno, rychle a efektivně. Obdarovaný si může tlačítka nastavit například tak, že po jejich stisku po usednutí na gauč se automaticky zhasnou světla v obývacím pokoji. No není to skvělé?

Tlačítka můžete zakoupit zde

flic
.