Zavřít reklamu

Apple před několika minutami ukončil svou letošní první konferenci s názvem WWDC20. Kromě toho, že jsme se na této konferenci zcela očekávaně dočkali představení nových operačních systémů – iOS a iPadOS 14, macOS 11, watchOS 7 a tvOS 14 – tak nás vedení Applu konečně informovalo o brzkém přechodu na vlastní ARM procesory u svých Maců a MacBooků – těmto procesorům dal název Apple Silicon. Jedná se o doopravdy velký krok, na který čekalo mnoho jablečných příznivců.

I přesto, že vás i nadále informujeme o všemožných novinkách prostřednictvím článků, tak by se někteří z vás chtěli dost možná podívat na WWDC20 zpětně – například vám něco uniklo, anebo jste třeba byli v práci. I na tyto uživatele samozřejmě Apple nezapomněl, a tak zpřístupnil záznam celé letošní první konference. Pokud se na něj chcete podívat, tak tak můžete jednoduše učinit pomocí videa níže.

V případě, že se chcete o všech novinkách dozvědět rychle a nemáte čas na to, abyste sledovali dvouhodinovou konferenci, tak rozhodně sledujte hlavní stránku našeho magazínu. Najdete zde prakticky všechny informace o tom, co se na letošní konferenci WWDC mihlo. Na první pohled se může zdát, že Apple jednoduše představil jen pár nových funkcí – opak je však pravdou, jelikož má jablečná společnost ve zvyku nové skvělé funkce „skrývat“ – a právě o těchto funkcích si můžete přečíst na našem webu.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více