Zavřít reklamu
iWant

Nike začne pozítří prodávat nové sportovní řemínky pro Apple Watch

iWant

Společnost Nike včera nenápadně zveřejnila oznámení o příchodu tří zcela nových sportovních náramků pro Apple Watch. Dorazí již tento pátek a v počáteční fázi prodeje budou k dispozici jen pro členy Nike Plus. Do volného prodeje by se však měly dostat také.

Podle včera zveřejněného newsletteru dorazí tři zcela nové sportovní náramky. Dva budou klasické látkové, jeden pak pryžový. Nové barevné varianty ponesou označení Smokey Mauve, Celestial Teal a Olive Flak. Podobu náramků si můžete prohlédnout na přiložených fotografiích.

Látkové náramky by měly disponovat reflexními prvky, pryžový náramek pak bude o něco decentnější, vzhledem k jeho matnému provedení. Zatím také není jasné, jestli budou náramky volně prodejné, nebo se budou prodávat jen v kombinaci s některými Nike+ verzemi Apple Watch.

Nové náramky budou k dispozici od pátku, v první řadě jen skrze aplikaci Nike pro iPhone a jen pro členy Nike+ klubu. Členství je však zdarma, takže v případě, že vás nové varianty řemínků zaujmou, nebude příliš velký problém s jejich objednáním. Pokud Nike náramky nejsou tím, po čem momentálně toužíte, v nadcházejících dnech by měl se svou zimní kolekcí Apple Watch příslušenství přijít také Apple. I v tomto případě očekáváme ohlášení novinek nejpozději do konce tohoto týdne.

Zdroj: 9to5mac