Zavřít reklamu

Apple má podle posledních zpráv v plánu uspořádat březnovou konferenci, na níž by představil čtyřpalcový iPhone 5SE a také několik nových náramků pro hodinky Watch. Na jejich druhou generaci si budeme muset počkat až do podzimu.

V březnu má Apple představit podobné novinky jako loni v září, kdy k Watch ukázal několik nových variant pásků a rozšířil také svou nabídku. Zároveň prý kalifornský gigant spolupracuje s partnery jako Hermès, ale není jasné, zda již bude mít nějaké podobné luxusní doplňky připraveny pro březnovou keynote. Nový by ale měl být například vesmírně šedý milánský tah (na obrázku níže), který se již před časem objevil v Apple Online Storu.

Na jarní keynote se podle Marka Gurmana z 9to5Mac nakonec ještě nedočkáme nové generace jablečných hodinek. Nový hardware a první významnější změny ve vzhledu Watch se prý připravují až na podzim, což nedávno potvrdil také Matthew Panzarino.

V březnu spíše dojde k oficiálnímu vydání watchOS 2.2, který je aktuálně v testování a přinese například možnost spárování více hodinek s jediným iPhonem.

Keynote by se mohla uskutečnit v polovině března a vedle nových pásků pro Watch a čtyřpalcového iPhonu by na ní Apple mohl představit ještě iPad Air 3. Nová generace populárního tabletu je v testování, a tak je otázka, zda ji Apple stihne pro jarní představení připravit.

Pokud budou skutečně představeny nové doplňky pro současné Apple Watch, již by se jich měli dočkat i čeští zákazníci. V České republice se totiž první generace hodinek začne prodávat již tento týden, v pátek 29. ledna.

Zdroj: 9to5Mac
.