Zavřít reklamu
iWant

Novoroční výprodeje přináší iPhone 7 a 7 Plus se slevou až tři tisíce korun

iWant

Komerční sdělení: Novoroční výprodeje jsou aktuálně v plném proudu, což s sebou přináší i nejrůznější slevy na produkty od Applu. Například u Mobil Pohotovost tak lze nyní získat za sníženou cenu iPhone 7 a iPhone 7 Plus.

V rámci výprodeje padly u MP ceny hned několika modelů iPhonů. Mezi ty nejzajímavější slevy se ale řadí ta týkající se sedmičkových iPhonů. Menší iPhone 7 nyní vychází na 12 490 Kč (původně 13 490 korun). Větší iPhone 7 Plus pak lze aktuálně pořídit za 13 900 Kč, což oproti původním 16 990 Kč představuje slevu dokonce tři tisíce korun. K dispozici jsou barevné varianty Silver, Black, Gold i Rose Gold, větší model je pak možné zakoupit navíc ještě v Jet Black.

Ačkoli se iPhone 7 a 7 Plus řadí mezi předloňské modely, stále se jedná o velice slušné telefony. V současné době jde možná o vůbec nejvýhodnější smartphone od Applu z hlediska poměru cena/výkon. Oba iPhony 7 totiž disponují výkonným procesorem, kvalitním fotoaparátem, voděodolností, vylepšeným 3D Touch nebo například i stereo reproduktory. Větší 5,5palcový model pak nabízí navíc duální fotoaparát s portrétním režimem a optickým přiblížením, displej s Full HD rozlišením a samozřejmě i delší výdrž baterie.