Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Po uvedení generace Apple iPhone 14 je nejlepší doba pro pořízení nového modelu! S příchodem nové řady totiž výrazně klesají ceny starších modelů, které lze momentálně zakoupit za vůbec nejlepší ceny vůbec. Uživatelé, kteří rovnou přecházejí na nejnovější iPhone, se logicky budou chtít rychle zbavit svých starších kousků. A právě to je skvělá šance pro jejich pořízení!

Jestliže vás nejnovější iPhone 14 (Pro) tolik nenadchl a s klidem si vystačíte se starším modelem, pak pro vás máme skvělý tip. I použitý iPhone je totiž stále iPhone, pouze s jedinou výjimkou – je k dostání za podstatně nižší cenu. Jenže kde pořídit takový telefon rychle a bezpečně? Jasnou odpovědí je česká online tržnice Aukro. Právě na Aukru totiž najdete rozsáhlou řadu cenově výhodných inzerátů, z nichž si už jen stačí vybrat vašeho favorita. Přijít si tak můžete na jakýkoliv model jen chcete, včetně například loňské řady iPhone 13 (Pro), na níž se dokonce ještě vztahuje záruka. Tím nejlepším jsou však nízké ceny. Ceny si totiž určují sami prodávající, zpravidla přímo jablíčkáři, kteří chtějí svůj starší model poslat dál, díky čemuž si na plně funkční iPhone můžete přijít výrazně levněji než v obchodech. Nákupu se vůbec nemusíte obávat – Aukro je bezpečnou platformou, přičemž u řady inzerátů navíc můžete narazit na garanci vrácení peněz.

iphone_13_pro_nahled_fb

Jak už jsme zmínili výše – i použitý iPhone je stále iPhone. Nejen že jej můžete získat levněji, ale zároveň můžete počítat s přístupem k aktuálním softwarovým aktualizacím a bezchybnou funkčností, která je pro jablečné telefony typická. Skvělou zprávou také je, že produkty na Aukru nemusíte kupovat takzvaně napřímo, ale můžete o ně zabojovat v režimu klasické aukce. V takovém případě platí jednoduché pravidlo: kdo nabídne nejvíce, vítězí. Pokud tedy zvažujete pořízení novějšího iPhonu a bohatě vám stačí starší model, pak máte tu nejlepší příležitost!

Prohlédněte si nabídku telefonů iPhone na Aukru zde

Odborný Apple magazín zaměřený na návody, recenze, novinky a názory, týkající se společnosti Apple a jejich produktů.

Všechny články autora

Diskuze k článku

Diskuze není pro tenhle článek otevřena.

Čtěte více.