Zavřít reklamu
iWant

O víkendu bude možné pořídit hry s Mariem s 50% slevou

iWant

Tuto sobotu, 10. března, se uskuteční tzv. Mario Day, v rámci kterého společnost Nintendo oslavuje jak svého populárního hrdinu, tak všechny jeho fanoušky. Co to znamená? V rámci těchto oslav budou k dispozici některé hry z univerza Super Mario v akci. V případě iOS se jedná především o předloni vydanou populární hru Super Mario Run. Chystá se toho mnohem více, tato sleva je však zatím jediná, která se s předstihem potvrdila.

V sobotu, 10. března, bude hra Super Mario Run zlevněna z 10 euro na polovinu. Předloni vydaná populární hra byla kritizována především za svůj platební model. Pokud se řadíte mezi fanoušky této série, ale hru jste si od loňského vydání ještě nepořídili, tento víkend budete mít jedinečnou příležitost. Slevová akce poběží od soboty po dobu následujících 14 dní. 50% sleva tedy skončí 25. března.

V loňské roce se během Mario Day objevilo několik zajímavých doprovodných akcí. Společnost Nintendo zlevnila celou řadu svých her, napříč jednotlivými herními platformami. Spojila se také s několika charitativními organizacemi, kterým přispěla právě na základě prodejů zlevněných her. Pokud máte hry od Nintenda rádi, zkontrolujte v sobotu App Store a další platformy, kde se jejich hry nachází. Co se týče hry Super Mario Run, pokud nevíte o co jde, prvních pár úrovní je k dispozici zdarma.

Zdroj: Macrumors