Zavřít reklamu

Dlouhé měsíce po vydání iOS 7 a ještě delší měsíce od poslední velké aktualizace. Nakonec se ale můžeme přestat obávat, že by v O2 zcela zapomněli na svou „televizní“ mobilní aplikaci, protože je tu O2TV Go a spolu s novým názvem se vrací i patrně nejlepší televizní program pro iOS, nyní navíc s možností živého vysílání…

Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

Aplikace O2TV byla již v předchozí verzi poměrně použitelným zejména televizním programem, jenže nezapadala do stylu iOS 7, a tak na ni mnozí zanevřeli. Nyní ovšem česká Telefónica přišla se zbrusu novou verzí i novým názvem, kde můžeme vidět inspiraci u HBO. Ostatně i celá O2TV Go funguje podobně.

Pro uživatele bude při využívání O2TV Go zásadní, zda je rovněž O2TV zákazníkem. Pokud totiž doma televizní signál přijímá právě přes O2, najde v mobilní aplikaci mnoho benefitů. Stačí se přihlásit pod svým účtem a rázem máte přístup k 20 živým kanálům s funkcí Zpětného zhlédnutí. To znamená, že můžete přehrávat právě vysílaný pořad i až 30 hodin zpětně po jeho odvysílání. K dispozici jsou všechny nejsledovanější české kanály, zpravodajské stanice v originálním znění i několik tématických stanic.

Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

Živé vysílání v mobilních zařízeních a tabletech není omezeno typem přijímaného signálu, ale k jednomu účtu můžete připojit maximálně čtyři zařízení. O2 navíc zprovoznilo živé vysílání také na webu. Až do konce září bude služba dostupná pro všechny majitele O2TV zdarma, poté bude patrně nějakým způsobem zpoplatněna.

Zákazníci O2TV jistě uvítají také možnost vzdáleného nahrávání pořadů, kdy si z pohodlí iPhonu nebo iPadu vyberou v programu oblíbený pořad a stiskem jediného tlačítka si ho nahrají. V mobilní aplikaci nechybí ani správa těchto nahrávek.

O2TV Go však využijí i další uživatelé, a to zejména kvůli kvalitnímu televiznímu programu, jenž pokrývá 120 kanálů. Přehledný seznam nabídne vždy aktuálně běžící pořad a ten následující, včetně časové osy a údajů. U každého kanálu lze rozevřít program na celý den a když rozkliknete detail určitého pořadu, můžete si na něj rovnou nastavit upozornění (push notifikace 5 nebo 30 minut předem), pokud už byl vysílán nebo se právě vysílá, můžete si ho přehrát, a také aktivovat nahrávání. Televizní program funguje v O2TV Go také na šířku, kdy máte rázem mnohem větší rozhled. Ještě pohodlnější je pak prohlížení programu na iPadu, kde vidíte najednou program až třinácti kanálů v rozmezí až tří hodin.

Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

Pokud nejste majitelem O2TV, můžete si nechat v programu seřadit kanály dle vlastních preferencí. Vždy v něm pak najdete program na následujících sedm dnů.

Pro všechny filmové fanoušky je k dispozici tzv. O2 Videotéka, kde lze vždy na 48 hodin zapůjčit jeden z více než tisíce filmů a po tuto dobu ho klidně několikrát za sebou přehrát.

Celkově odvedli vývojáři v O2 dobrý kus práce, byť jim to trvalo o něco déle, než by bylo záhodno. Je však třeba pochválit, že šli poměrně inovativní cestou, kdy O2TV Go nabídne velice originální uživatelské rozhraní a ovládací prvky, které jsou však velice dobře použitelné. Aplikace je dostupná zcela zdarma, nicméně všechny funkce jsou zpřístupněné pouze majitelům O2TV.

[app url=“https://itunes.apple.com/cz/app/o2tv/id311143792?mt=8″]

Diskuze k článku

    Moje zkušenost je spíše negativní. Nejsem zákazníkem TO2, tak ho používám jen jako TV program. V nové verzi je program zbytečně roztáhnutý a chybí možnost stáhnout program do offline prohlížení. Dříve to šlo až na 7 dní.

    Kdyby to nepočitali do FUP, tak mají super nabídku a výhodu na konkurenci. Hlavně v případě, že s pokrytím 99,9% do konce roku je to opravdu pravda!

    wow .. to jsem vůbec netušil a narozdíl od toho zatraceného ivysilaní co dělá ČT to jede naprosto plynule .. ještě by to chtělo i na macbooka .. není na to něco? :)

celý text

Čtěte více