Zavřít reklamu

Nalijme si čistého vína – šetření nepatří zrovna mezi oblíbené činnosti většiny lidí, přesto v kontextu aktuálních událostí se jedná v řadě případů o nutnost. Způsobů, jak snížit finanční náklady, existuje více. Jedním z nich je například aplikace Patron GO, kterou jsme pro vás zrecenzovali.

Oficiální informace

Tvůrci aplikace Patron GO přirovnávají svůj software k finančnímu antiviru. Nejsou daleko od pravdy – „neviditelné“ náklady a výdaje umí v našem rozpočtu udělat podobnou škodu, jako viry v našem počítači. Aplikace Patron GO pracuje na základě propojení s vaším účtem. Zmíněný systém automaticky proskenuje pohyby na vašem účtě a vyhodnotí potenciální předražené platby, zbytečné výdaje, předplatná nebo třeba nevýhodné úroky či půjčky. O své soukromí a bezpečí se rozhodně nemusíte obávat, namísto automatického propojení můžete vybrané údaje zadat ručně. Data jsou automaticky vyhodnocována systémem, nikdo cizí si je tedy prohlížet nebude.

Vzhled aplikace a funkce

Aplikace Patron GO má nejen skvěle vypadající a dokonale přehledné uživatelské rozhraní, ale nabízí také intuitivní ovládání a jednoduchou správu všech důležitých položek. Poté, co aplikaci poprvé spustíte, projdete jednoduchým a relativně rychlým procesem registrace a případného spárování s vaším účtem. V průběhu celého procesu se zároveň postupně dozvídáte, jak celá aplikace funguje, co vám může nabídnout, nebo třeba jakým způsobem dochází ke zpracování příslušných dat. Registrovat se můžete pomocí Facebooku, e-mailové adresy nebo třeba vašeho Apple ID. Jakmile je registrace dokončena a dojde k úspěšnému propojení, Patron GO prakticky okamžitě vyhodnotí veškeré potenciální hrozby, srozumitelně vám je popíše a nabídne možné řešení. Pokud chcete, můžete se spojit s odborníkem, který vás provede procesem nápravy a pomůže vám s praktickým řešením. S vybranými experty můžete komunikovat prostřednictvím chatu přímo v aplikaci, ale třeba také e-mailem nebo telefonicky. Příjemným bonusem v aplikaci je pak systém odměn, které můžete získat za jednotlivé akce – vyléčení daných „virů“, komunikaci s odborníkem a podobně. Za získané body si můžete pořídit například elektroniku, kávu nebo třeba poukázky do PlayStation Store.

Závěrem

Patron GO je aplikace, která vás příjemně překvapí nejen svým vzhledem, rychlostí a spolehlivostí, ale především reálným a efektivním pozitivním dopadem na vaše osobní finance. Nabízí okamžitá a praktická řešení, zároveň se nemusíte bát podezřelých nebo nevýhodných nabídek – vše je naprosto srozumitelné a transparentní. Třešničkou na dortu jsou pak užitečné tipy nebo třeba již zmíněný systém zajímavých odměn za body.

Aplikaci Patron GO stáhnete bezplatně zde.

Velký fanoušek Applu a technologií obecně. Ať už jde o počítače, konzole, audio, video a všechno ostatní, co se kolem toho motá.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.