Zavřít reklamu

Tisková zpráva: Společnost PanzerGlass, dánský výrobce prémiových skel pro chytrá zařízení, představuje svou nabídku ochranných skel a obalů pro nové iPhony, která zařízení dokonale ochrání, a přitom zachovává jejich unikátní design.

PanzerGlass jako první výrobce zahájil prodej tvrzených skel a krytů pro nejnovější smartphony společnosti Apple. Ta na začátku září představila dlouho očekávané novinky iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max s mnoha inovacemi. Kvalitní ochranu tak mohou využít i ti nejnedočkavější fanoušci technologií.

Společnost PanzerGlass připravila také i výhodný balíček Standart Bundle, který obsahuje tvrzené sklo Standart Fit a čirý silikonový obal za velmi zajímavou cenu 899 Kč.

PanzerGlass iPhone 11 bundle

Aktuálně uživatelé produktů značky Apple najdou v nabídce pro nové iPhony kompletní nabídku tvrzených skel PanzerGlass ve variantách:

  • Standart Fit – rovné tvrzené sklo s odsazením pro jakýkoliv obal
  • Edge-to-Ege – rovné tvrzené sklo sahající až k okraji displeje
  • Premium – zaoblená varianta tvrzeného skla
  • Standart Fit Privacy – rovné tvrzené sklo s privátním filtrem pro ochranu soukromí
  • Edge-to-Edge Privacy – rovné tvrzené sklo sahající až k okraji displeje s privátním filtrem pro ochranu soukromí
  • Edge-to-Edge Privacy Camslider – rovné tvrzené sklo sahající až k okraji displeje s privátním filtrem pro ochranu soukromí a posuvníkem pro zakrytí předního fotoaparátu

Kromě výše uvedených tvrzených ochranných skel je v nabídce pro nové iPhony 11 i oblíbený odolný obal ClearCase, který ochranu ještě znásobí. Ten je tvořen odolným zadním sklem a měkkými TPU okraji, které telefon účinně chrání v případě pádu.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.