Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Svět sluchátek AirPods se netočí jen kolem bílých pecek a špuntů, které nenápadně vložíte do uší a pak si užíváte hudbu klidně i při sportu, s nasazenou čepicí a tak podobně. Produktová řada AirPods totiž obsahuje i model Max – tedy náhlavní sluchátka s krásným minimalistickým designem a zajímavými funkcemi.

AirPods Max asi nemusíme jablíčkářům nijak rozsáhle představovat. Jde zkrátka o ty nejlepší sluchátka v nabídce Applu s kvalitní a minimalistickou konstrukcí. Počítat můžete i s vysoce věrnou reprodukcí zvuku a hlavně se špičkovým aktivním potlačováním hluku (ANC). Nicméně tím nejzajímavější na AirPods Max je propracovaný prostorový zvuk s dynamickým snímáním polohy hlavy, který zaručuje při sledování filmů a seriálů poslech jako v kině.

Apple na svém Online Storu prodává AirPods Max za cenu 16490 Kč, přičemž u prodejců třetích stran jsou tato sluchátka samozřejmě dlouhodobě levnější. Na Alze však nyní jejich cena spadla tak, že se rázem řadí mezi jednu z nejnižších na českém trhu. AirPods Max ve všech barvách totiž nyní seženete za 12 090 Kč.

AirPods Max lze zakoupit zde

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více