Zavřít reklamu
Témata: , ,

Diskuze k článku

  na ebay je hromada kopii iphonu 5, ktery normlani clovek od org. nepozna.. takze ani tohohle bych se nebal.. porad doufam, ze apple tuhle kravinu neudela a i nadale zustane premiovou znackou..

  Všimněte si síly duktu a střední dotažnice nápisů iPhone, neschodují se. Může to být materiálem ale to se dá řešit nasílením písma, které se pak „zalije‟.
  Apple si přece zakládá mj. i na dobré typografii.

  no ono zase to tenci pismo vic odpovida ios7.. takze toho bych se nebal.. kazdoapdne kazdej resi ten udajne levnej iphone.. ale ja chci klasickej aby byl tenkej jak ipod touch.. =P pak bych byl spokojenej..

  Já sem na 100% přesvědčený, že je tento telefon realitou. Mně se hlavně líbí a hlavně se mi líbí víc než iP5 i než iP4/4S. Po zakulacených hranách se mi nikdy nepřestalo stýskat a podle mě byl celkový vizuální dojem z trojkových iPhonů stejně daleko lepší…. Až bude, stane se z něj prodejní hit, o tom sem přesvědčený, bude-li k mání kolem 8 tisíc a bude to hardwarově zreciklovaná čtyřka… Měli by jste se trochu naučit pracovat s realitou, tzn., brát v potaz požadavky trhu, na kterém se Apple pohybuje, cíle samotného Applu a možnosti, jak těch cílů dosáhnout. Za další, iPhone 5 se světu ukázal úplně stejným způsobem jako tento nový levný, tzn., ukázaný v plný parádě a dokonce i předvyrobený nějakou čínskou firmou. Jestli mě paměť nešálí, tak se i dokonce hrozilo, že bude Apple žalován z plagiátorství, jestli bude opravdu vyrábět iPhone 5 v podobě, v které se předpokládalo. A ejhle, iPhone 5 spatřil světlo světa v naprosto stejné podobě a nikde už o tom nebyla ani zmínka, že by průzkum trhu alá Apple?

  tak snad se konečně apple rozhoupe a udělá to, když dá lowendovej foťák a horší lcd tak prodeje moc nekanibalizuje, s 5tkou 4s a 4kou a 3gs co jsem měl je vidět že už třeba fotky z 4 (bez S) jsou mnohem horší než z 5 a navíc je systém mnohem pomalejší to jen lidi zapomínají jaká 4 byla a upgrady tomu nepomohli – nové funkce = zpomalení. tj lidi co budou chtít „výsledku“ zůstanou u nákupu posledního modelu.

  díky iovcování řady spokojených uživatelů ho koupí i kdyby nebyla žádná změna.

  Tym prvym fotkam som moc neveril, pretoze mali zvacsa len logo alebo napis iPhone, bez dalsieho „pokecu“ pod nim.

  Tieto fotky spodne vyzeraju realnejsie, lebo je tam aj ten „pokec“, akurat, ze je tam ako model uvedene A1428, co je „Canadian and US AT&T network GSM iPhone“. Tak je to IMHO fake.

celý text

Čtěte více