iWant

Podívejte se na druhé letošní video zachycující téměř hotový Apple Park

iWant

Od poslední možnosti nahlédnout na stavbu nové centrály společnosti Apple uplynul již měsíc a je tedy čas na to, udělat si výlet do kalifornského Cupertina znovu. Díky neúnavným autorům, kteří nad rozestavěným kampusem měsíc co měsíc létají se svými drony, máme možnost vidět nejaktuálnější stav celého komplexu. Záběry z posledních dní potvrzují to, co můžeme sledovat již několik posledních měsíců. Na místě je v podstatě hotovo, práce probíhají jen na okrajových částech komplexu.

Video si můžete jako obvykle prohlédnout níže. Asi největší změnou od posledně je podstatně větší množství zelené barvy, která se po areálu rozprostírá. Uměle vybudované parčíky, stezky a terénní úpravy začínají být pokryté nově zasazenou trávou a celý areál tak začíná působit podstatně příjemnějším dojmem. Stále to ještě není ono ale už nyní si můžeme představit, jak by to mohlo v rozkvetlém Apple Parku vypadat. Práce na úpravách terénu jsou v podstatě hotové, zbývá upravit jen poslední zbytky krajiny na jedné straně hlavní budovy, stejně jako se zde bude vysazovat ještě nějaká zeleň..

Hotové jsou také všechny doprovodné budovy, na kterých se při poslední návštěvě ještě pilně pracovalo.Připravený k použití je tak venkovní sportovní areál, který kromě obrovské louky obsahuje také čtyři multifunkční hřiště a kurty. Dokončená je také budova údržby, která je již připravena k používání. Apple Park nyní bude jen čím dál více zelenat a pomalu se začíná připravovat na hlavní nápor zaměstnanců. Většina z nich by se měla do nového pracoviště přestěhovat v průběhu jara.

Zdroj: YouTube