Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Elektrokola se těší v poslední době čím dál tím větší popularitě, která bude navíc v budoucnu zcela určitě ještě strmě stoupat. A aby taky ne, když lze tyto dopravní prostředky sehnat za super podmínek. Například nyní běží na GearBerry obří výprodej elektokol, v rámci kterého můžete ušetřit až $400 a získat zdarma brašnu na kolo či zámek na řetěz kola v hodnotě přes 75 €. Super je ale i to, že GearBerry má sklady po celém světě, což zajišťuje rychlou a bezplatnou dopravu a nulové clo.

Elektrokolo ENGWE EP-2 PRO je výkonné sklopné horské kolo s 20palcovými tlustými pneumatikami FAT TIRE a robustním rámem z hliníkové slitiny. Toto elektrické horské kolo nabízí silný motor o výkonu 750 W, který umožňuje dosáhnout rychlosti až 45 km/h, což je ideální i pro náročný terén. Díky svým výborným parametrům a dostupné ceně se stalo oblíbeným e-bikem na evropském trhu.

Tento nadupaný E-bike disponuje třemi jízdními režimy a až pěti úrovněmi podpory v režimu pomoci. Vysokokapacitní lithiová baterie s kapacitou 48V a 13Ah umožňuje dojezd až 80 km v režimu pomoci na jedno nabití. Multifunkční displej poskytuje informace o rychlosti, ujeté vzdálenosti a stavu nabití baterie. Kromě toho je kolo vybaveno kvalitním hydraulickým odpružením na přední vidlici a účinnými kotoučovými brzdami, což zajistí stabilitu v jakékoliv situaci.

Baterie lze také snadno vyjmout a nabíjet mimo kolo. Tři jízdní režimy, včetně plně elektrického režimu, umožňují flexibilitu při jízdě. Přehazovačka Shimano poskytuje možnost volby rychlosti jízdy. Bezpečnost je zajištěna výkonnými brzdami. Díky odolnému hliníkovému rámu a zadnímu nosiči je kolo vhodné i pro přepravu nákladu. Přední vidlice z uhlíkové oceli poskytuje komfortní tlumení nárazů, a kvalitní železné blatníky zvyšují odolnost a ochranu před nečistotami.

Využití

Elektrokolo ENGWE EP-2 PRO je ideální pro dynamickou jízdu v terénu nebo po rozbitých uličkách města. Je také vynikajícím společníkem pro každodenní dojíždění do práce nebo školy, a nabízí zábavu na cyklostezkách nebo v lese.

Komfort

Toto elektrokolo je vybaveno kvalitními tlustými pneumatikami FAT TIRE o průměru 20 palců. Tyto pneumatiky mohou být při jízdě na běžném kole zátěží, ale u e-biku poskytují pohodlí, účinné tlumení nerovností a zároveň zajišťují odvahu a stabilitu při jízdě v terénu. Rám kola je robustní a pevný, a v něm najdete kvalitní baterii od výrobce ENGWE s výkonem 48V 13Ah. Tato baterie umožňuje dojezd až 80 kilometrů v režimu pomoci.

Odpružení

Přední odpružení je kvalitní a zajišťuje pohodlí při jízdě, eliminující nerovnosti terénu, a lze ho aktivně přizpůsobovat.

Osvětlení

Elektrokolo je vybaveno předním a zadním osvětlením pro bezpečnou jízdu v noci. Displej s dobrou čitelností pak umožňuje snadnou kontrolu všech důležitých informací přímo před jezdcem.

Ovládání

Ovládání tohoto kola je velmi přirozené a brzy se s ním rychle seznámíte. Můžete si vybrat jízdní režimy jednoduše na pravé straně řídítek pomocí tlačítek + a -. Na levé straně řídítek je umístěn zvonek. Na pravé straně řídítek je také umístěna přehazovačka Shimano s 7 rychlostmi a akcelerátor pro přidávání plynu zápěstím. Tento akcelerátor umožňuje jízdu bez nutnosti šlapat na pedály, což je plně elektrický režim bez šlapání. Po přibližně 8 sekundách se aktivuje i tempomat a kolo se pohybuje bez dodatečného šlapání.

Skládání

Celé elektrokolo lze složit do kompaktního tvaru během několika vteřin, což usnadňuje přepravu v kufru auta, skladování v garáži nebo bytovém sklepě.

Pohodlí

Sedlo lze nastavit výškově a je překvapivě pohodlné. Zadní nosič kola je odolný a užitečný pro přepravu nákupu nebo jiného nákladu.

Bezpečnost

K elektrokolu jsou přiloženy klíče pro uzamčení a vypnutí baterie. Bez klíčů nelze elektrokolo používat. Můžete zvážit zakoupení náhradní baterie, což vám prodlouží dojezd nebo vám umožní neprovádět nabíjení kola v případě potřeby.

Běžná cena tohoto elektrokola je 999 euro, díky slevovému kódu GBBike50 jej však můžete získat o 50 euro levněji, tedy jen za 949 euro. To vše navíc s dopravou zdarma

ENGWE EP-2 PRO můžete zakoupit zde

Veškerá zlevněná elektrokola naleznete zde

.