Zavřít reklamu

Vodafone jako první z českých operátorů spouští předobjednávky iPhone 4. Od dnešního dne tak můžete na speciální stránce Vodafone zadat své kontaktní údaje a Vodafone se vám již brzy ozve s prvními informacemi.

Předpokládá se, že by se iPhone 4 měl objevit v ČR v září, ale možná se bude opakovat situace z předminulého roku, kdy bylo možné koupit iPhone 3G již na konci srpna. Prozatím neznáme ani datum vydání ani přibližnou cenu. Hned jak budeme mít více informací, tak vás budeme informovat!

Předobjednávky iPhone 4 u Vodafone

Diskuze k článku

  Nejsem padlej na hlavu. Za těch 20 a více tisíc můžu mít super kvalitní notebook. Radši zůstanu u svého 3GS, který mám nový z Polska za 12 tisíc.

  Předobjednávky? Mám za to, že se tímto způsobem lidé jen přihlašují k odběru prvních informací o prodeji iPhonu u Vodafonu, který tím zárověň zjišťuje hrubý zájem o produkt, protože se Applu musí upsat k určitému počtu prodaných kusů. Vyplnění toho formuláře snad nutně neznamená, že si člověk pak iPhone MUSÍ HNED koupit, takže nevím, jestli bych to nazýval předobjednávkami.

  Musis rozlisovat objednavky a zavazne objednavky.. jine predobjednavky existovat nebudou a kdyz se tady upises, tak te proste bude Vodafone kontaktovat..

  „Chcete exkluzivní informace o chystaném iPhone? Zaregistrujte se a buďte první, kdo se dozví vše podstatné.“ – Nikde se tady nepise o nejakych predobjednavkach. Predpokladam ze poskytnou pouze informace v kolik hodin spusti prodej nebo neco takovyho. Ale ze by kontaktovali lidi s objednavkou mimo web… to pochybuju. Nazev clanku je hodne zavadejici :/

  Podľa mňa to taktiež nieje objednávka. To, že chcem exkluzívne info neznamená, že by som si niečo predobjednával (či už záväzne, alebo nezáväzne). A to, že skutočná predobjednávka nebude ešte z tohoto newsletteru predobjednávku nerobí.

  Diky tomuto formulari si zajistite prednostni objednavku (kdyz bude iPhone 4 nedostatek), takze to neni jen newsletter..

  No, ak je to tak, v tom prípade by to šlo považovať za predobjednávku :) Na druhú stranu, nikde na webe sa nič nepíše o tom, že by som prihlásením/predobjednaním získal nejakú prednosť. Jediné, čo tam deklarujú je zaslanie exkluzívneho info.

  “ ale možná se bude opakovat situace z minulého roku, kdy bylo možné koupit iPhone 4 již na konci srpna.“
  V tehe vete jsou hned dve chyby :)

  1. asi spis slo o iPhone 3GS
  2. ja ho kupoval u Vodafone tusim 4. nebo 5. srpna, to mi jako konec mesice neprijde .)

  to si počkám, až ho budou mět v Polsku a skočím si pro něj tam :-)

  Prodavaj v Polsku unlocklej? Pokud ano, stoji mi to za tu „slevu“ pokud ne tak sice usetrim ale jebat se s JB abych nemel iPod to mi za to nestoji :(

celý text

Čtěte více