Zavřít reklamu

Sluchátka AirPods 3 se na internetu řeší již prakticky od začátku letošního roku. O tomto kousku se už totiž několikrát říkalo, že konečně míří na trh, což se bohužel ani jednou nestalo. Řada leakerů již dříve říkala jediné – AirPods 3. generace se představí během první poloviny letošního roku. To se ale bohužel nestalo. Podle nejnovějších informací od Nikkei Asia hromadná produkce odstartuje letos v srpnu.

Podle nejrůznějších úniků by AirPody 3. generace měly nabídnout takovýto design:

Bezesporu se jedná o parádní zprávu, díky které víme, kdy zhruba můžeme novinku očekávat na pultech prodejců. Nejprve se objevily informace o září. V takovém případě by se mohly sluchátka představit po boku jablečných telefonů. Na druhou strranu jiné skupině lidí se tato možnost zdá nepravděpodobná, a proto věří spíše v odhalení spolu s jiným produktem. V takovém případě by se mohlo jednat například o očekávaný MacBook Pro. Ten by se mohl ukázat pravděpodobně v říjnu.

AirPods 3 Gizmochina fb
Zdroj: Gizmochina

Třetí generace oblíbených sluchátek AirPods by mohla přinést řadu zajímavých novinek a změn. Již delší dobu se totiž hovoří o tom, že by AirPods měly přinést design podobající se modelu AirPods Pro. Z těchto důvodu dojde ke zkrácení nožiček, každopádně funkce jako aktivní potlačovaní okolního hluku či režim propustnosti model nenabídne. Zároveň se mezi jablíčkáři začalo hovořit o sluchátkách AirPods Pro, jejíchž druhá generace by měla přijít až v příštím roce. Ta by mohla nožičky kompletně odstranit a designově se tedy přiblížit novým Beats Studio Buds.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více