Zavřít reklamu
iWant

Přinesl vám Ježíšek nějaké Apple zařízení? Naučte se jej efektivně používat

iWant

Štědrý den je za námi a dva sváteční dny před námi. Pokud čtete tyto řádky, pravděpodobně jste si pod stromečkem rozbalili nějaké nové Apple zařízení. Ať už se jedná o váš několikátý iPhone, nebo naopak třeba první iPad, níže najdete seznam návodů, které si připravili ve společnosti Apple právě pro tyto okamžiky. Není nic horšího, než si rozbalit novou hračku a tápat nad tím, jak s ní manipulovat a nevědět, co všechno váš nový dárek vlastně umí.

Pokud jste pod stromečkem našli nějaký iPhone, doporučujeme si projít následující článek, ve kterém najdete všechny podstatné informace o tom, jak s jablečným telefonem od Applu zacházet:

Pokud vás Ježíšek obdaroval nějakým iPadem, v návodu níže najdete to nejdůležitější, abyste mohli se svým novým tabletem fungovat. I zde se nachází stejný operační sytém, který Apple používá v iPhonech. V iPadech však nabízí nějaké funkce navíc, které se v telefonech neobjevují.

Pokud jste byli v uplynulém roce opravdu hodní, Ježíšek vám mohl přinést i nějaký ten Mac. Tedy buď počítač, nebo notebook s operačním systémem macOS. Ať už jde o maličký Mac Mini, populární iMac či nějakou verzi MacBooků, vše podstatné o počítačích od Applu, a jejich skvělém operačním systému macOS, najdete zde:

V neposlední řadě jste si mohli pod stromečkem rozbalit také chytré hodinky Apple Watch. Než vyběhnete na první povánoční běh, či se půjdete jen normálně projít, doporučujeme se podívat na základní instrukce, které najdete v odkaze níže.

Na webu Applu je možné najít návody také na ostatní produkty, z nabídky společnosti Apple. Ať už jde třeba o novou Apple TV, nějakou verzi verzi iPodu či populární bezdrátová sluchátka Apple AirPods. S novými produkty od Applu se také postupně zapojíte do propracovaného Apple ekosystému a budete tak využívat služby jako iTunes, Apple ID, Apple Music a další. I pro ty najdete návody a základní informace zde. Ať jste si pod stromečkem rozbalili cokoliv doufáme, že vám to udělalo radost :)