Zavřít reklamu

Hledáte další způsoby, jak si přizpůsobit Google Chrome na vašem Macu? S nejnovějšími aktualizacemi prohlížeče Chrome pro počítače je snadnější než kdykoli předtím přizpůsobit si vzhled prohlížeče přesně podle vašich představ. V dnešním článku se blíže podíváme na způsoby, jak si můžete Chrome přizpůsobit podle svého.

Přizpůsobení nastavení přímo z postranního panelu

Různé barvy, motivy a nastavení můžete vyzkoušet v reálném čase tak, že otevřete novou kartu v prohlížeči Chrome a kliknete na ikonu tužky v pravém dolním rohu. Otevře se nový boční panel s dostupnými funkcemi přizpůsobení. Zde můžete experimentovat s různými funkcemi a snadno zjistit, jak se budou při provádění změn zobrazovat na stránce nové karty. Nový boční panel si vaše úpravy přizpůsobení průběžně pamatuje.

Sladění tmavého režimu

Google Chrome na vašem Macu vám také umožňuje sladit barevný motiv se střídáním tmavého a světlého režimu na počítači. V pravém dolním rohu nové karty klikněte na ikonku tužky. Nad náhledy barevných motivů klikněte na kartu Zařízení a vyberte požadovaný motiv.

Nastavení tapety

V postranním panelu přizpůsobení jste si určitě všimli možnosti nastavení tapety. Po kliknutí na obrázek se vám zobrazí jednotlivé sbírky, ze kterých můžete vybírat. Po výběru sbírky můžete aktivovat denní změnu tapet, z přehledu sbírek můžete přejít také do Google Chrome Storu, kde můžete najít další sbírky. V horní části přehledu najdete možnost přidání vlastního obrázku.

Zobrazení zkratek

V nastavení Google Chrome si můžete také zvolit, jaké. zkratky se budou zobrazovat přímo na hlavní nově otevřené kartě prohlížeče. V pravém dolním rohu nové karty klikněte na ikonku tužky. Zamiřte zcela dolů do sekce Zkratky – zde si můžete zobrazování zkratek zcela vypnout, nebo nastavit, zda chcete automaticky zobrazovat nejnavštěvovanější weby, nebo si zvolit sami vaše vlastní zkratky. Novou zkratku přidáte po kliknutí na + na hlavní části karty.

.