Zavřít reklamu

Word to PDF

Rozšíření s názvem Word to PDF vám skvěle poslouží při převodu dokumentů ve formátu Word do formátu PDF, a to přímo v rozhraní webového prohlížeče Google Chrome na vašem Macu. Word to PDF nabízí podporu formátů DOC a DOCX a neomezený počet konverzí zcela zdarma.

Word to PDF

pixel.me

Baví vás vybarvování podle čísel – takzvaný pixel art? Můžete si s jeho pomocí čas od času odpočinout od práce či studia. Díky rozšíření pixel.me pro prohlížeč Google Chrome si můžete kdykoliv zahrát relaxační hru s jednoduchými pixelovými omalovánkami a spoustou motivů.

Google Arts & Culture

Projekt Google Arts & Culture si rozhodně zaslouží své místo v seznamu rozšíření pro váš prohlížeč Google Chrome. Můžete se s každou nově otevřenou kartou prohlížeče nechat překvapit novým výtvarným dílem, které vám toto rozšíření nabídne, a v případě potřeby si jej rozkliknout a zjistit o něm další zajímavé informace.

Clip Art for Google Chrome

Chcete mít přístup k více než tisícovce bezplatných klipartů, které můžete vkládat do svých powerpointových prezentací, dokumentů Google nebo dokumentů Microsoft Word? Rozšíření s názvem Clip Art for Google Chrome vám to umožní. Stačí jen rozšíření aktivovat a zahájit vyhledávání vhodného klipartového obrázku, který bude vyhovovat vašim potřebám.

Clip Art for Google Chrome

PDF Viewer

Díky tomuto rozšíření si můžete přímo v rozhraní webového prohlížeče Google Chrome na vašem Macu prohlížet dokumenty ve formátu PDF. Kromě prohlížení jako takového nabízí PDF Viewer pro Google Chrome také možnost převodu PDF dokumentů do některých jiných formátů, možnost komprimace, slučování a úprav PDF a další funkce.

.