Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Žádný bridge ani nutnost aplikace třetích stran. Jen nádech, výdech a přímý vstup do HomeKitu. Představujeme první čističku vzduchu s napojením právě na Apple HomeKit. Tahle stylová bílá krabice potěší všechny alergiky i fanoušky chytré domácnosti.

Barevné světlo vám okamžitě prozradí, jak kvalitní vzduch v místnosti dýcháte a automatický režim se postará o zcela samostatný chod čističky. Sami si však můžete vybrat i režim podle dle svých potřeb. Rušit vás nebude, při maximální výkonu ji uslyšíte maximálně lehce přes 63 dB, naopak při tichém režimu se dostane na příjemných 27 dB.

Smart čistička VOCOlinc právě teď plní sklady českých a slovenských elekter a objednat ji můžete také přímo na VOCOlinc.cz a VOCOlinc.sk s doručením zdarma

VOCOlinc VAP1
Zdroj: VOCOlinc

Stejně jako u dalších HomeKit vychytávek, můžete smart čističku ovládat a kontrolovat i mimo domov v případě, že vlastníte domácí centrum (HomePod, iPad, Apple TV).

Podporuje také další rozšířené asistenty  Alexu a Google Assistanta. Funkcionality navíc potom nabízí nativní aplikace od VOCOlinc, kde můžete sledovat aktuální provoz, kvalitu vzduchu, teplotu i vlhkost příslušné místnosti, nebo nastavit podsvícení a časovač podle preferencí. Displej i aplikace vás informují také o životnosti filtrů. Ty vydrží v českém prostředí cca 9 měsíců a jejich výměna je velmi snadná.

VOCOlinc VAP1
Zdroj: VOCOlinc

VOCOlinc VAP1 si poradí i s větší místností do 60 m², kde ze vzduchu dokáže nejen neutralizovat pachy, ale hlavně odstranit 99,97 % všech malých částeček (0,3 µm) jako jsou alergeny, prach, chlupy, viry, bakterie. Hodí se tak do většího kanclu, bytu i domu.

VOCOlinc VAP1
Zdroj: VOCOlinc

Čistička disponuje skutečně vysokým průtokem vzduchu 500 m³/hod, běžnou místnost dokáže vyčistit už za 10 minut. Nastavit můžete buď automatický režim chodu, při které laserový senzor automaticky detekuje znečištění a reguluje výkon, nebo si vybíráte z 5 úrovní rychlosti ventilátoru a 4 režimů, včetně velmi tichého nočního pro nerušený spánek. VP1 nečistoty nasává ze všech stran a čistý vzduch následně distribuuje směrem nahoru.

Čistička funguje na principu třístupňové HEPA filtrace (předfiltr, H12 HEPA filtr, uhlíkový filtr), náhradní filtry najdete již brzy na VOCOlinc.cz a VOCOlinc.sk.

VOCOlinc VAP1
Zdroj: VOCOlinc

Technické parametry čističky

  • Rozměry  29 x 29 x 56 cm
  • Hmotnost 8,3 kg
  • Výkon 42 W
  • CADR (částice) 500 m³/h
  • CADR HCHO (formaldehyd) 120 m³/h
  • vhodný do  60 m²
  • hlasitost max. 63 dB
  • hlasitost min. 27 dB

Diskuze k článku

Diskuze není pro tento článek otevřena.

Čtěte více