Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Borovice, bříza, dub či pampeliška. Pro někoho jen výčet rostlin, ale pro alergika hotová noční můra! Pokud jste vášnivý uživatel Apple HomeKitu a alergik v jednom, můžete si ulevit aspoň doma. Smart čističku vzduchu VOCOlinc VAP1 seženete do konce víkendu s masivní slevou! Místo 9 999 Kč ji tak máte za 7 999 Kč (na slovenském e-shopu 329 €). Pozor, pouze do neděle! Navíc, teď v květnu získáte roční záruku jako bonus navíc a dopravu máte zdarma.

Pro slevu stačí zadat kód:

VOCOlinc VAP1
Zdroj: VOCOlinc

“Hey Siri, Fresh Air!”

Smart čistička od VOCOlinc je první čističkou s nativním připojením na Apple HomeKit ekosystém. Ovládáte ji přes aplikaci Domácnost, kde najdete nastavujete zapnutí/vypnutí, požadovaný výkon a máte přehled o vlhkosti a teplotě v místnosti. Ovládáte ji samozřejmě také hlasem přes Siri a další funkce nabízí také aplikace Zkratky (Shortcuts) a aplikace VOCOlinc. Když vás hraní s aplikací přestane bavit, jsou tady manuální dotyková tlačítka a přehledný LED displej.

VOCOlinc VAP1
Zdroj: VOCOlinc

Výkon vás (možná) překvapí

Čistička vzduchu VAP1 se pyšní výkonem (CADR) 500 m³/h a je vhodná i do větší ložnice, či menšího bytu. Díky trojstupňové filtraci si poradí s pachy v kuchyni, zápachem z nového nábytku i samozřejmě většími částicemi, jako jsou pyly z kvetoucích stromů, prach a zvířecí chlupy. Rušit vás nebude, její noční režim má kolem 30 dB, přes den doporučujeme nastavit režim automatický.

Recenze prozradí o produktu nejvíc

Čističku vzduchu VOCOlinc na vlastní kůži i nos testoval magazín Jablíčkář i iPure. Mrkněte!

Diskuze k článku

Diskuze není pro tento článek otevřena.

Čtěte více