Zavřít reklamu

Apple Watch Series 4 sice zatím ještě nejsou v prodeji, Apple ale již teď zveřejnil některé z ohlasů na svůj nejnovější model chytrých hodinek. Vcelku nepřekvapivě jsou tyto ohlasy, pečlivě vybrané zaměstnanci Applu, veskrze pozitivní. Co přesně na nové Apple Watch říká youtuberka iJustine, server TechCrunch a další?

Apple Watch Series 4 přinášejí oproti předchozím modelům řadu významných vylepšení. Mezi ta nejpopulárnější a nejdiskutovanější patří možnost snímání EKG, další novinkou je například detekce pádu majitele. Pyšní se však i větším displejem s menšími rámečky a novou digitální korunkou s haptickou odezvou. Tělo hodinek je o něco tenčí, než u předchozí verze, hodinky jsou poháněny dvoujádrovým 64bitovým procesorem S4. Většina recenzí citovaných na webu společnosti Apple čtvrtou generaci Apple Watch patřičně vyzdvihuje a považuje je za konečně povedené.

The New York Times

Nové Apple Watch představují možná nejvýznamnější vývoj v nositelné elektronice za poslední roky.

TechCrunch

Apple Watch jsou elegantním řešením jak po hardwarové, tak i po softwarové stránce. V případě nutnosti jsou k dispozici, po zbytek času se odsouvají do pozadí.

The Independent

Design je jednoduše skvělý, živý displej s jeho úzkými, zakřivenými rámečky vypadá senzačně. Vylepšení výkonu je znát v každém detailu, velmi vítaná jsou i vylepšení sledování kvality zdraví a fitness. Pokud jste s pořízením Apple Watch váhali, protože jste si mysleli, že to stále ještě není ono, nastal nyní váš čas.

Refinery29

Toto jsou první Apple Watch, které vypadají, že opravdu splňují původní vizi Applu o nositelné elektronice. Větší displej, vylepšená kvalita reproduktoru, skvělé ciferníky a pokročilé zdravotní a fitness funkce dokazují, že za počáteční cenu 399 dolarů to zkrátka stojí.

iJustine

„Díky displeji mám pocit, že se dívám na IMAX film!“

Apple Watch Series 4 byly veřejnosti představeny na Keynote 12. září, česká verze webu společnosti Apple uvádí  jako datum zahájení prodeje 29. září. Ceny budou začínat na 11 290 korunách.

Zdroj: Apple

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.