Zavřít reklamu

QNAP oznámil, že model TS-1677X Enterprise NAS překonal mnoho vynikajících produktů pro ukládání dat a získal cenu Nejlepší NAS zařízení v soutěži European Hardware Awards 2019.

„Model TS-1677X je vysoce kvalitní Ryzen™ NAS pro podnikové uživatele, který vyvíjí řešení pro ukládání ohromného objemu dat s podporou umělé inteligence. Nabízí také celou řadu chytrých funkcí, včetně virtualizace, kontejnerů, aplikací s přidanou hodnotou a inteligentních možností výpočtů. Jsme poctěni, že získal ocenění Nejlepší NAS zařízení v soutěži European Hardware Awards 2019,“ říká Meiji Chang, výkonný ředitel společnosti QNAP.

Model TS-1677X je vybaven procesorem AMD Ryzen s až 8 jádry/16 vlákny. V kombinaci s vysoce výkonnými grafickými kartami přináší model TS-1677X neuvěřitelný výpočetní výkon pro aplikace strojového učení náročná na data. Procesor AMD Ryzen s funkcí Turbo Core až do 3,7 GHz dokáže výrazně urychlit výkonnost virtuálních počítačů.

O soutěži the European Hardware Awards

European Hardware Award je každoroční přehlídka nejlepších hardwarových produktů vybraných organizací odborníků na technologie, která je známá pod názvem European Hardware Association. Organizace European Hardware Association zahrnuje 9 největších poboček v Evropě, které se zabývají nezávislým zpravodajstvím a testováním v oblasti technologií. Tyto webové stránky mají více než 22 milionů nadšenců do technologií a zveřejnily více než 100 000 článků. Více informací najdete na webové stránce European Hardware Association.

QNAP TS-1677X nejlepsi NAS 2019
.