Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Chystáte se pořídit bezdrátový reproduktor a je vám sympatická značka JBL? Pak pro vás máme skvělou zprávu. V rámci květnových slev lze totiž sehnat spoustu reproduktorů JBL v parádních slevách, které si rozhodně zaslouží vaší pozornost.

JBL Charge 5

Do květnových slev se toho dostalo z nabídky JBL skutečně spoustu. Začít však zřejmě nelze ničím jiným než ikonickými reproduktory Charge 5. Právě tyto válcovité Bluetooth reproduktory s velmi kvalitním zvukem má totiž se značkou JBL spojené snad každý. A není se příliš čemu divit. Za přívětivou cenu totiž dostanete kromě líbivého designu, kvalitního zvuku či možnosti využívat jej díky krytí IP67 i u vody třeba i integrovanou powerbanku, která vám snadno nabije váš iPhone. Když k tomu navíc přičteme možnost připojit k reproduktoru současně hned dva telefony či až dvacetihodinovou výdrž baterie, dostáváme parťáka, kterého zkrátka chcete mít nejen za hezkého počasí po boku – tím spíš, když díky slevě 13 % vychází nyní na 3999 Kč namísto 4590 Kč.

JBL Charge 5 koupíte zde

JBL Flip 6

Pokud by na vás byl předešlý model moc velký, je tu jeho menší verze Flip 6. I zde použil výrobce svůj ikonický válcovitý design, nezapomněl na odolnost IP67 či nasazení kvalitního zvuku. Menší tělo si však samozřejmě žádá i určité ústupky, kterým je v tomto případě primárně výdrž baterie. Reproduktor totiž zvládne hrát „jen“ 12 hodin, což ale ve výsledku pro příjemně strávený den na slunci s oblíbenou hudbou v uších bohatě postačí. K dispozici je zde ale třeba i mobilní aplikace, která vám umožní vyladit si zvukovou složku přesně podle vašich představ. A cena? Nyní skvělých 2999 Kč namísto původních 3590 Kč. Pokud je na vás tato částka stále moc, zaujmout by vás mohla „odlehčená“ verze tohoto modelu JBL Flip Essential 2, která díky slevě 23 % vychází na 1999 Kč a svými technickými specifikacemi dokáže taktéž rozhodně zaujmout.

JBL Flip 6 koupíte zde

JBL Flip Essential 2 koupíte zde

JBL Clip 4

Pokud jste příznivci malých přenosných repráčků, které si můžete připnout třeba na přezku batohu či jakékoliv podobné místo, je tu pro vás ultrapřenosný vodotěsný Bluetooth reproduktor JBL Clip 4. Ten je sice z hlediska zpracování vskutku drobný, i přes své minimalistické rozměry však má rozhodně co nabídnout. Těšit se u něj můžete například o velmi dobrý zvukový projev, ale třeba také parádní desetihodinovou výdrž na jedno nabití či již výše zmíněnou odolnost proti vodě a prachu podle normy IP67. Běžná cena tohoto modelu je 1650 Kč, avšak díky nynější slevě 15 % jej lze získat za příjemných 1399 Kč.

JBL Clip 4 koupíte zde

JBL Go Essential

Zatímco předešlý model je s ohledem na jeho design s karabinou primárně outdoorovou záležitostí, model JBL GO Essential je pořádná malá stylovka, která neudělá ostudu ani na pracovním stole. I zde můžete počítat s – na poměry těla – velmi kvalitním zvukem, voděodolností podle certifikace IPX7 či pětihodinovou výdrží na jedno nabití. Zkrátka a dobře, velmi solidní parťáka na jakoukoliv příležitost. Cena tohoto reproduktoru je standardně 890 Kč, díky slevě 16 % je však nyní k dispozici za 749 Kč.

JBL Go Essential koupíte zde

.