Zavřít reklamu

Téma vaření se ve videohrách někdy rozvíjí do návykových hratelnostních smyček. ve kterých se snažíte být co nejefektivnější a svou restauraci řídit tak, aby z ní zákazníci odcházeli co nejspokojenější. Godlike Burger klade na špici pyramidy priorit vaši maličkost. Jako šéf vesmírné restaurace vám jde totiž jen o to vyrobit ten nejlepší hamburger v galaxii. Do směsi masa přitom sem tam může náhodu spadnout nějaký zákazník.

Dobře, ve skutečnosti vám do mlýnku na maso nebudou roztodivní zákazníci padat náhodou. K pracovitosti jste totiž dostali do vínku i trochu psychopatie, takže vaše cesta za nejchutnějším burgerem bude lemována množstvím mrtvol. Svou restauraci přitom můžete přesouvat na jiné planety, abyste našli ty pravé mimozemské rasy, které se budou nejlépe hodit k plátku tučného čedaru. S nic netušícími zákazníky se můžete vypořádat třeba se sekáčkem v ruce, můžete ale i pečlivě stražit propracované pasti.

Vaším hlavním problémem při sběru ingrediencí bude kromě potřeby létat mezi planetami i galaktická policie. Tu se můžete pokusit setřást, nebo už při provádění vašich zločinů si dát velký pozor na to, abyste nepřitáhli pozornost místních obyvatel.

  • Vývojář: Liquid Pug
  • Čeština: ne
  • Cena: 19,99 euro
  • Platforma: macOS, Windows, Linux, Playstation 4, Xbox One, Nintendo Switch
  • Minimální požadavky na macOS: 64-bitový operační systém macOS 10.9 nebo novější, procesor Intel i5-6XXX nebo AMD FX-6300, 8 GB operační paměti, grafická karta Radeon R9 M380 2GB, 3 GB volného místa na disku

 Hru Godlike Burger můžete zakoupit zde

.