Zavřít reklamu

Poté, co Apple s příchodem operačního systému iOS 14, vzali uživatelé útokem App Store a začali stahovat nejrůznější aplikace, sloužící k tvorbě widgetů. My jsme vám na stránkách Jablíčkáře nedávno představili Widgetsmith, dnes se blíže podíváme na aplikaci s názvem Color Widgets.

Vzhled

Aplikace Color Widgets vám okamžitě po svém spuštění naservíruje v panelech přehled všech možných widgetů, které můžete v jejím rámci využít. Ve spodní části hlavní obrazovky aplikace najdete tlačítka pro napsání recenze, zobrazení dalších aplikací a odeslání návrhu na zlepšení, v pravém horním rohu se pak nachází tlačítko pro přechod k návodu na použití.

Funkce

Aplikace Color Widget umožňuje přidání widgetů na plochu vašeho iPhonu s operačním systémem iOS 14, přičemž jednotlivé widgety si můžete do velké míry libovolně upravovat. Widgety můžete vyzdobit některou z nabízených fotografií, vlastním snímkem, nebo třeba barevným pozadím, a zvolit také některý z nabízených fontů. Widgety z aplikace Color Widget umí ukazovat datum, čas, přehled kalendáře a procento nabití baterie, můžete si ale zvolit také widget, tvořený pouhou fotografií. Aplikace je v základní verzi zcela zdarma, za Pro verzi s bohatší nabídkou widgetů a designů s pravidelnými aktualizacemi zaplatíte jednorázově 149 korun.

.