Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Huawei Watch 3 nejsou hodinky, které Vám „jen“ ukáží kolik je právě hodin. Jedná se o produkt, který toho pro Vás udělá mnohem více, a to ať už se jedná o svůj vzhled nebo o funkce, kterými disponuje. Pokračujte ve čtení a dozvíte se více o hodinkách Huawei Watch 3 cena.

Patříte mezi ty, kteří si potrpí na elegantně vypadající hodinky? Tak to pro Vás máme dobrou zprávu, s Huawei Watch 3 nešlápnete vedle ať už si vyberete z jakéhokoliv provedení, ve kterém se tyto hodinky vyrábějí. Aktuálně je možné si hodinky zakoupit ve třech provedeních. Prvním z nich je provedení Black, kdy je pásek hodinek i ciferník v černé barvě a pásek je vyrobený z Fluoroelastomeru, další velmi příjemné provedení hodinek je Brown s černým ciferníkem se stříbrnými prvky a hnědým koženým páskem a třetí provedení hodinek Huawei Watch 3 je Titanum Grey opět s černým ciferníkem a kovovým náramkem ve stříbrné barvě. Tak co, které zaujaly Vás?

Od vzhledu ale pojďme k důležitějším informacím o hodinkách Huawei Watch 3 a tím jsou funkce těchto hodinek a jejich parametry. Začneme parametry, váha hodinek bez řemínku je 54g, délky řemínků mohou být nastaveny od 140mm do 210mm. Velikost těla hodinek je 46,2mm. Velikost displeje je 1,43 palce a jeho rozlišení je 466 x 466 pixelů, PPI 326. Co se týče paměti hodinek, interní ROM paměť je zde 16 GB a interní RAM paměť jsou 2 GB. Co se týče displeje, nachází se zde odzbrojující 1,43“ AMOLED displej. Pokud by Vás zajímala výdrž baterie těchto hodinek, ve standardním režimu hodinky vydrží bez napájení 3 dny a v režimu Ultra dokonce 14 dní. Na Vašich cestách se tak nemusíte bát, že by se hodinky rychle vybily, stačí si zapnout režim Ultra a vydrží Vám více než 4x déle než když jsou nastaveny ve standardním režimu. A teď přejděme k funkcím Huawei Watch 3. Systémové požadavky pro tento produkt jsou Android 6.0 nebo novější verze systému, a iOS 9.0 nebo novější verze systému. Senzory, kterými hodinky disponují jsou: Senzor zrychlení, gyroskop, geomagnetický senzor, optický snímač srdeční frekvence, senzor okolního světla, barometr a teplotní senzor. Pokud se zaměříme na konektivitu, u Huawei Watch 3 jsou podporovány funkce WLAN (podporováno pouze 2,4 GHz), GPS (GPS + GLONASS + Galileo + Beidou), NFC, Bluetooth 2,4 GHz (podporuje BT5.2 a BR + BLE).

Huawei Watch 3
Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

V závěru je nutné podotknout, že jsou hodinky Huawei Watch 3 nabíjeny bezdrátově. Tento typ pravděpodobně potěší mnoho jejich uživatelů, protože bezdrátové nabíjení je mnohem pohodlnější a rychlejší než klasické nabíjení kabelem. Samozřejmostí hodinek Huawei Watch 3 je vodotěsnost s hodnotou 5ATM, což znamená, že se s nimi lze potápět do hloubky až 50 metrů. Pokud jste tedy nadšenými plavci, nemusíte si hodinky před skokem do bazénu ze zápěstí sundávat a naopak tohoto parametru hodinek můžete využít a při plavání si můžete změřit své tělesné funkce. Sledování svých tělesných funkcí a starání se o své tělo nikdy nebylo snazší, a s hodinkami Huawei Watch 3 to zvládnete elegantně a s lehkostí.

Diskuze k článku

Diskuze není pro tento článek otevřena.

Čtěte více