Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Ve spolupráci s naším partnerem Mobil Pohotovost jsme si pro vás stejně jako v minulých týdnech nachystali nedělní slevovou akci, díky které můžete výrazně ušetřit. Tentokrát se sleva týká Apple Watch Series 3, které můžete díky slevovému kódu jabawatch3 získat o 8 % levněji.

Apple Watch Series 3

Za kvalitní chytré hodinky nemusíte zaplatit nutně ranec. Skvělým příkladem mohou být Apple Watch Series 3, které nabízí obrovské množství chytrých funkcí, zaplatíte přes ně pomocí Apple Pay, poslechnete si přes ně hudbu, změříte své fitness tréninky a provedete přes ně i celou řadu dalších věcí. Hodinky se navíc pyšní líbivým designem, který je i přesto, že si svou premiéru odbyly již v roce 2017, stále dosti nadčasový a ještě pěkných pár let zcela určitě neurazí. Díky slevovému kódu uvedenému výše si můžete se slevou zakoupit obě barevné varianty hodinek, konkrétně pak ve verzi 42 mm, která je určena spíše pro pány, potažmo dámy s větší rukou.

Běžná cena Apple Watch Series 3 ve 42 mm variantě je 6190 Kč, díky slevovému kódu jabawatch3 je však můžete jak ve vesmírně šedé, tak ve stříbrné variantě získat jen za 5695 Kč.

Apple Watch Series 3 můžete zakoupit zde

Diskuze k článku

Diskuze není pro tento článek otevřena.

Čtěte více