Zavřít reklamu

Streamovací služba HBO GO je skvělým místem nejen pro sledování filmů, ale také seriály. Na rozdíl od filmů se zde programová nabídka seriálů nerozrůstá tak rychle, to ale neznamená, že zde v tomto směru nenajdete zajímavý obsah. Které seriály a nové řady byste si v únoru neměli nechat ujít?

Geniální přítelkyně (3. řada)

V únoru přichází na streamovací službu HBO GO třetí řada seriálu Geniální přítelkyně. Nyní již postarší žena Elena Grecová zjistí, že nejdůležitější přítelkyně jejího života, Raffaella „Lila“ Cerullová, beze stopy zmizela. Elena, autorka ponořená v domě plném knih, začne sepisovat příběh jejich bouřlivého přátelství…

Vychování vlky (2. řada)

V únoru si přijdou na své také fanoušci seriálu Vychováni vlky, kteří se dočkají druhé řady tohoto sci-fi dramatického seriálu. Dva androidi jsou pověřeni výchovou lidských dětí na tajemné panenské planetě. Když začnou náboženské rozdíly ohrožovat soudržnost rozrůstající se kolonie, androidi zjistí, že je obtížné ovládat lidskou víru.

Euforie (nové díly 2. řady)

Na HBO GO přibývají také nové díly druhé řady populárního seriálu Euforie. V městečku East Highland, kde jsou životy všech neúprosně propletené, musí sedmnáctiletá Rue (Zendaya) najít naději a zároveň čelit tlaku lásky, ztráty a závislosti.

Zpráva o stavu manželství

Na HBO GO se přírůstku v podobě nových dílů dočkal také seriál Zpráva o stavu manželství. Ellen, která vede liberální kampaň, každý týden vytáhne svého konzervativního manžela Scotta z jeho komfortní zóny do hipsterské kavárny v Connecticutu, kde mají deset minut před manželskou poradnou na to, aby si vypili kávu a popovídali si.

Pozlacený věk

Nového dílu se dočkali také fanoušci historického seriálu Pozlacený věk. Konec 19. století se v Americe nesl ve znamení velkých hospodářských změn. Příběh začíná v roce 1882, kdy se osiřelá dcera jižanského generála Marian Brooková přestěhuje do newyorského domu ke svým staromódním tetám Agnes van Rhijnové a Adě Brookové.

.