Zavřít reklamu

Streamovací služba HBO Max je skvělým místem nejen pro sledování filmů, ale také seriály. Na rozdíl od filmů se zde programová nabídka seriálů nerozrůstá tak rychle, to ale neznamená, že zde v tomto směru nenajdete zajímavý obsah. Které seriály a nové řady byste si neměli nechat ujít?

Věž

Detektivové Sarah Collinsová a Steve Bradshaw vyšetřují vraždu policejního důstojníka Hadleyho Matthewse a patnáctileté libyjské uprchlice Fary Mehenniové. Vše nasvědčuje tomu, že oba skočili ze střechy věžáku Portland Tower.

Superman a Lois

Nejslavnější superhrdina na světě (Tyler Hoechlin) a nejznámější komiksová novinářka (Elizabeth Tulchová) jsou nuceni čelit dosud největší výzvě – stresu, tlaku a problémům, jimž jsou pracující rodiče v dnešní společnosti vystaveni.

Tuca & Bertie

Volnomyšlenkářská tukanka Tuca a nejistá drozdice Bertie jsou nejlepší kamarádky a ptačí dámy, které společně prolétávají peripetiemi života.

Menudo: Navždy mladí

Dokument zachycuje vzestup a pád nejslavnější hispánské chlapecké skupiny, která se zapsala do historie pod názvem Menudo.

Americký sen podle Cucu

Komediální seriál o svéhlavé dvanáctileté dominikánské dívce, která se snaží zapadnout do hedonistického Miami 80. let 20. století, zatímco se její rodina žene za americkým snem.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.