Zavřít reklamu

Streamovací služba HBO GO je skvělým místem nejen pro sledování filmů, ale také seriály. Na rozdíl od filmů se zde programová nabídka seriálů nerozrůstá tak rychle, to ale neznamená, že zde v tomto směru nenajdete zajímavý obsah. Které seriály a nové řady byste si v lednu neměli nechat ujít?

Někdo, někde

Navzdory rozlehlým pláním a nekonečným prériím může Kansas někomu, jako je Sam Miller, připadat svazující. V seriálu inspirovaném životem Bridget Everettové hraje tako komička a zpěvačka samu sebe v roli Sam, která do rodného města tak docela nezapadá.

Ve jménu našeho Pána (druhá řada)

Příběh světově proslulých televangelistů s dlouhou tradicí deviantního chování, chamtivosti a charitativní činnosti. Ve druhé sérii je požehnaná rodina Gemstoneových ohrožována cizími lidmi z minulosti i současnosti, kteří chtějí zničit jejich impérium.

Superman a Lois (2. řada)

Nejslavnější superhrdina na světě a nejznámější komiksová novinářka čelí dosud největší výzvě – stresu, tlaku a problémům, jimž jsou pracující rodiče v dnešní společnosti vystaveni.

A jak to bylo dál

Nová kapitola Sexu ve městě opět sleduje nerozlučné přátelství Carrie, Mirandy a Charlotte na jejich složité životní cestě po padesátce. Čekejte romantiku, humor, staré známé včetně pana Božského a úchvatné kostýmy.

Jak na to… s Johnem Wilsonem (2. řada)

Tento dokumentární seriál uvádí neurotický Newyorčan, který se snaží udílet cenné rady pro každý den, zatímco se potýká s řadou vlastních problémů. John Wilson tajně dokumentuje životy Newyorčanů v této komické odysee sebepoznání.

.