Zavřít reklamu

Realmac Software, tvůrci oblíbených Mac aplikací LittleSnapper či Rapidweaver, oznámili zakoupení aplikace EventBox (multi-protokolový klient především pro sociální sítě). Tuto aplikaci budou dále rozvíjet a v listopadu ji vydají pod novým názvem Socialite.

Jestli rádi trávíte svůj volný čas v sociálních sítích a rádi sledujete, co je kde nového, tak Socialite pravděpodobně bude perfektní kandidát ke koupi. Socialite zvládne spravovat Twitter, Facebook, Google Reader, Digg, Flickr, Identi.ca, OneRiot, Reddit a také samostatné RSS odběry.

socialite-main_window_hud_small

EventBox nebyla vůbec špatná aplikace a jelikož se jedná o nativní Mac aplikaci (žádný Adobe Air), tak byla i velmi rychlá. Lidem z Realmac Software se natolik líbila, že si ji zkrátka zakoupili a hodlají ji dále vyvíjet. Současnou verzi Socialite (zatím stále nazvanou EventBox) si můžete stáhnout odsud.  Pokud vás Socialite zaujme, tak doporučuji sledovat jejich Twitter kanál.

socialite-google_reader_small

Socialite 1.0 by se měl objevit v listopadu tohoto roku s cenovkou $20. Pokud jste majitelé EventBoxu, tak vás vůbec nemusí mrzet, že vývoj převzala nová společnost, spíše naopak. Po vydání Socialite 1.0 vám totiž autoři zašlou novou licenci a o další rozvoj tohoto zajímavého klienta se určitě nemusíte bát. A jestli jste využili k vyzkoušení Eventboxu Macheist, tak vám autoři tuto aplikaci nabídnou se slevou.

Diskuze k článku

    „jestli jste využili k vyzkoušení Eventboxu Macheist, tak vám autoři tuto aplikaci nabídnou se slevou.“ – pokud je to opravdu tak, tak je to pěkný podvod, protože MacHeist tvrdil, že v balíku obsahuje 100% zakoupení aplikace bez omezení… Patřím mezi ně, takže mě to štve…

celý text

Čtěte více