Zavřít reklamu

Se začátkem nového roku se na stránky Jablíčkáře opět vrací také rubrika, věnovaná spekulacím, únikům a dalším podobným typům zpráv. V průběhu uplynulého týdne se na internetu objevily zajímavé snímky údajného prototypu chystaného MagSafe Battery Packu pro iPhony 12 a 13, a vy se v článku můžete podívat na to, do jaké míry se tento model liší od Battery Paků, které jsou v současné chvíli k sehnání na trhu. Ve druhé části článku se budeme věnovat způsobu umístění senzorů pro funkci Face ID u letošních iPhonů.

Uniklé snímky prototypu MagSafe Battery Packu

Hned zkraje nového roku se na internetu objevily velmi zajímavé záběry údajného prototypu MagSafe Battery Packu. Na svém twitterovém účtu je zveřejnil leaker s přezdívkou @ArchiveInternal, a podle dostupných informací by se mělo jednat o příslušenství k modelům iPhone 12, iPhone 12 PRo, iPhone 13 a iPhone 13 Pro. Prototypy, které můžeme vidět na zveřejněných snímcích, se svým vzhledem již na první pohled liší od Battery Packů, které jsou k dostání v současné době. Můžeme si všimnou například lesklého finiše nebo třeba změny umístění signalizační LED diody. Na boku jednoho z vyfotografovaných Battery Packů se rovněž nachází vyznačený kód. I v případě, že by se jednalo o autentické fotografie, je ale potřeba mít na paměti, že se na nich nachází prototypy, a není tedy nijak zaručeno, že takto bude skutečně vypadat finální podoba budoucích MagSafe Battery Packů.

Face ID pod displejem iPhonů 14

Mezi hojně diskutovaná témata poslední doby patří mimo jiné také otázka řešení umístění Face ID u budoucích iPhonů. Již poměrně dlouhou dobu se v této souvislosti spekuluje o tom, že by příslušné senzory mohly být kompletně skryté pod displejem smartphonu, což potvrzuje i nedávno vydaná zpráva. Známý leaker Dalyn dkt, který na svém Twitteru uvedl, že by se senzory pro Face ID měly u iPhonu 14 nacházet pod displejem zařízení.

Leaker zároveň dodal, že funkcionalita příslušných senzorů nebude zmíněnou změnou nijak negativně poznamenána. Letošní iPhony by se tak možná mohly dočkat drobného výřezu ve tvaru průstřelu, ve kterém by se nacházel pouze přední fotoaparát smartphonu.

.