Zavřít reklamu

Po týdnu vám přinášíme opět souhrn spekulací, které se v souvislosti se společností Apple objevily v průběhu uplynulých dní. Ani tentokrát nebudete v rámci tohoto souhrnu ochuzeni o zprávy, související se zatím nevydaným iPhonem SE třetí generace. Kromě toho se můžete těšit také na únik fotografií údajného nabíjecího pouzdra k bezdrátovým sluchátkům AirPods Pro druhé generace.

Změny v předpovědích ohledně iPhonu SE 3

V naší pravidelné rubrice, věnované spekulacím týkajících se společnosti Apple, vás v poslední době často informujeme o budoucím iPhonu SE třetí generace. Spekulace ohledně této zatím nevydané novinky se totiž neustále mění. V průběhu tohoto týdne se například objevily zprávy o tom, že by se iPhone SE 3 měl nakonec jmenovat iPhone SE Plus. Původcem těchto zpráv je analytik Ross Young, který se specializuje právě na displeje smartphonů. Podle Younga by iPhone SE třetí generace měl být mimo jiné vybaven LCD displejem s úhlopříčkou 4,7″. O iPhonu SE Plus mluvil již před dvěma lety také jiný analytik, Ming-Chi Kuo. Ten ale tehdy zastával názor, že by se mělo jednat o model s rozměrnějším displejem, přičemž tento model měl podle Kua spatřit světlo světa dokonce ještě letos. Slovíčko „Plus“ v názvu by podle Younga mělo namísto většího displeje označovat podporu 5G sítí. Ross Young ale zároveň nijak nevylučuje možnost příchodu iPhonu SE s větším displejem, naopak. Uvádí, že v bychom se v budoucnu mohli dočkat iPhonu SE s 5,7″ a 6,1″ displejem, v jehož horní části by se měl nacházet výřez ve tvaru průstřelu. Tyto modely by podle Younga měly spatřit světlo světa v roce 2024.

Koncepty iPhonů vypadají často velmi zajímavě:

Pouzdro pro AirPods Pro 2

Od letošní říjnové Apple Keynote někteří kromě jiného očekávali také představení nové generace sluchátek AirPods Pro. Nakonec jsme se sice dočkali představení třetí generace „základních“ AirPodů, to ale neznamená, že by Apple měl zcela rezignovat na pokračování produktové linie svých AirPods Pro. Nejnovější zprávy dokonce svým způsobem naznačují, že nás od jejich představení možná nedělí příliš dlouhá doba.

Samozřejmě je nutné podotknout, že se jedná o únik, jehož autenticitu není příliš lehké ověřit. Každopádně ale jde o velmi pozoruhodné fotografie. Na internetu se v průběhu uplynulého týdne objevily snímky, na kterých můžeme vidět údajné pouzdro pro zatím nevydaná sluchátka AirPods Pro druhé generace. Na fotografiích si můžeme všimnout, že se údajné AirPods Pro 2 v jistém směru podobají první generaci, chybí jim ale viditelný optický senzor. Zajímavé jsou také detaily na samotné nabíjecí krabičce údajných sluchátek. Nachází se zde například otvory pro reproduktory, které by teoreticky mohly sloužit pro účely přehrávání zvuku při vyhledávání prostřednictvím aplikace Najít. Na boční straně nabíjecí krabičky si pak lze všimnout otvoru, který by mohl sloužit například k provlečení šňůrky.

O původu zmíněných uniklých fotografií nevíme prakticky nic. Bylo by tedy zcestné počítat s tím, že design budoucích AirPods Pro 2 bude shodný se sluchátky a pouzdrem na fotografiích.

.