Zavřít reklamu

Definici videohry musíme u nějakých projektů trochu poupravit. Většinou jde o na první pohled podivné, ale pro někoho neobyčejně přitažlivé simulátory obyčejných profesí. Nesmírně populární Farming Simulator nebo American Truck Simulator pravidelně dokazují, že o podobné hry je zájem. Nyní si díky partičce vývojářům ze studia DeGenerals S.A. můžete vyzkoušet i to, jaké to je být mechanikem vojenských tanků.

Název hry Tank Mechanic Simulator přesně popisuje, co od ní můžete čekat. Průběh opravy každého z vozidel přitom nebude úplně přímočarý. Zrezivělé tanky se totiž u vás v dílně magicky neobjeví. Budete si muset vyhrnout rukávy a sami se je vydat hledat na bojištích druhé světové války. Pod nánosy bahna pak můžete najít tanky americké, sovětské a německé. Kromě nich narazíte čas od času i na jiné druhy obrněných vozidel.

Časem opotřebované stroje pak budete dávat dohromady ve specializované dílně, kde vám bude k ruce množství různých nástrojů. Tanky zbavíte rzi, očistíte, přetřete novou barvou, ale hlavně dáte dohromady tak, aby znovu fungovaly tak, jak mají. Abyste pak restaurovanou ocelovou obludu mohli vyzkoušet, je vám k dispozici i speciální oblast, kde se s tankem projedete i zastřílíte.

  • Vývojář: Runner Duck
  • Čeština: Ne
  • Cena: 3,99 euro
  • Platforma: macOS, Windows, Linux, Playstation 4, Xbox One, Nintendo Switch, Android
  • Minimální požadavky na macOS: macOS z roku 2013, procesor z roku 2013, 2 GB operační paměti, grafická karta Nvidia GeForce 9800 GT nebo lepší, 500 MB volného místa na disku

 Hru Bomber Crew můžete zakoupit zde

.