Zavřít reklamu

Myslíte si, že jsou váleční hry již dávno vyčerpaným žánrem? Stovky různých stříleček a strategií pochybné kvality by vás o tom mohli přesvědčit. Čas od času se však přece jenom najde vývojářský tým, který vdechne do již mnohokrát zpracovaných konfliktů dávku originality. Nedávno jsme tu psali o hře Radio Commander, která vám k manipulování svěřených jednotek dala jen rádio a mapu, tentokrát se přesuneme do vzduchu do hry Bomber Crew.

Vývojářský tým Runner Duck si dal za úkol vyrobit ten nejlepší možný simulátor bojového bombardéru. A i přes to, že v žánru opravdu nemají moc konkurence, se jim jejich mise povedla výtečně. V Bomber Crew dostanete na starost bombardér létající do různých válečných misí. Starat se přitom budete opravdu o každý aspekt úspěšné mise. Vše začíná výběrem správné posádky. Jednotlivé členy hra generuje náhodně, včetně jejich předností a osobních příběhů. Není ale radno se ke členům citově připoutávat. Smrt jednotlivých členů posádky totiž znamená, že už se s nimi ve hře nesetkáte.

Samotné mise pak probíhají ve fyzikálně věrné simulaci létání s bombardérem. Pro splnění svěřených úkolů se budete muset naučit s ocelovým kolosem správně manévrovat, ale hlavně ve výhni boje s chladnou hlavou vést svou posádku. Během přestřelek budete totiž kromě nepřátelských letadel řešit i řadu technických problémů. Bomber Crew právě tehdy dostává svému jménu. K úspěchu vás totiž může dovést jen správné vedení vašeho týmu, jehož schopnosti záleží i na tom, jak správně jste ho sestavili před samotným odletem.

  • Vývojář: Runner Duck
  • Čeština: Ne
  • Cena: 3,99 euro
  • Platforma: macOS, Windows, Linux, Playstation 4, Xbox One, Nintendo Switch, Android
  • Minimální požadavky na macOS: macOS z roku 2013, procesor z roku 2013, 2 GB operační paměti, grafická karta Nvidia GeForce 9800 GT nebo lepší, 500 MB volného místa na disku

 Hru Bomber Crew můžete zakoupit zde

.