Zavřít reklamu
iWant

Staňte se součástí Jablíčkáře, hledáme redaktora

iWant

Máte rádi Apple a jeho produkty? Jste skutečným milovníkem iPhonu, iPadu, Macu, Apple Watch a dalších jablečných produktů? Umíte nápaditě psát a rádi byste své zkušenosti, poznatky a názory předávali čtenářům?

Pokud jste si na výše položené otázky odpověděli ano, ano a ano, pak právě vás hledáme. Nabízíme pozici redaktora, který by se specializoval na recenze (nejenom) Apple produktů. Nová posila by měla mít řádné zkušenosti s Apple zařízeními a technologiemi obecně, které využije během testování. Na recenze jsme schopni poskytnout nejrůznější produkty, a to i na základě přání redaktora a samozřejmě adekvátní platové ohodnocení. Na oplátku vyžadujeme především flexibilitu, spolehlivost a schopnost srozumitelně vyjádřit své myšlenky psanou formou.

Jako druhou posilu do týmu hledáme opravdového fanouška, který by se každý všední den reagoval na aktuální dění ze světa Applu a technologií, případně by se čtenáři sdílel své zkušenosti s produkty, vyjadřoval své názory a psal návody. Kromě novinek by se zkrátka mohl věnovat libovolnému tématu, které by souviselo se společností Apple.

Oběma novým spolupracovníkům jsme samozřejmě schopni na oplátku nabídnout adekvátní odměnu na základě společné předchozí domluvy. Kvůli psaní není potřeba docházet do redakce, ale činnost je možné provádět z domova, kavárny, restaurace zkrátka z libovolného místa dle vlastní potřeby.

Jestliže jste o nabídku projevili zájem, pak nám zašlete svůj životopis a ukázkový článek (novinku, recenzi, návod atd.) v minimálním rozsahu 300 slov na email redakce@jablickar.cz.