Zavřít reklamu

Na naše magazíny hledáme nové redaktory s chutí psát o moderních technologiích. Pokud se zajímáte o některá z následujících témat a psaní vám není cizí, ideálně máte již nějaký ten článek za sebou, pak doufáme, že vás zaujme následující nabídka. Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z níže uvedených nabídek, prosím, pošlete nám vždy ukázku článku, základní informace o vás a informace o tom, pro jaký magazín chcete psát na emailovou adresu info@textfactory.cz

Redaktor Apple magazínu

Zajímáte se o Apple a jeho produkty? Sledujete s nadšením vše, co se děje kolem vašeho iPhonu, iPadu, Macu či Apple Watch? Umíte nápaditě psát, máte jisté zkušenosti a rádi byste se věnovali různým událostem ze světa Applu, psali návody, recenze a vlastní názory na dění okolo jablečné společnosti?

Pokud jste si na otázky odpověděli ano, ano a ano, pak právě vás hledáme do našeho týmu. Nabízíme pozici externího redaktora, který by měl být schopen pracovat u nás na full-time job. Po novém spolupracovníkovi požadujeme spolehlivost, pečlivost, alespoň průměrnou znalost anglického jazyka a schopnost srozumitelně a česky vyjádřit své myšlenky psanou formou. Výhodou, avšak ne podmínkou, jsou zkušenosti ve zpravodajství či publicistice. Finanční odměna je přímo závislá na počtu, rozsahu a tématickém zaměření jednotlivých článků a bude posuzována individuálně ke spokojenosti obou stran.

Redaktor Samsung magazínu

V rámci našeho Samsung magazínu hledáme redaktora, který by měl zájem psát o novinkách souvisejících s touto společností. Nabízíme pozici externího redaktora, který by měl být schopen napsat alespoň 20 článků měsíčně, ideálně pak jeden každý všední den. Po novém spolupracovníkovi požadujeme spolehlivost, pečlivost, alespoň průměrnou znalost anglického jazyka a schopnost srozumitelně a česky vyjádřit své myšlenky psanou formou. Výhodou, avšak ne podmínkou, jsou zkušenosti ve zpravodajství či publicistice. Finanční odměna je přímo závislá na počtu, rozsahu a tématickém zaměření jednotlivých článků a bude posuzována individuálně ke spokojenosti obou stran.

.