Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Chytré hodinky Apple Watch nabízejí řadu prvotřídních možností a hodí se prakticky do každé situace. Můžete s nimi pohodlně sportovat, anebo si je naopak vzít na společenskou událost. Jediné, co v tomto směru potřebujete, je přehození řemínku za vhodnější. Kde je ale koupit nejvýhodněji? Máme pro vás skvělý tip! Náš partner Swissten.eu právě rozšířil svou nabídku řemínků pro Apple Watch, které si navíc můžete pořídit s parádní slevou ve výši 10 %.

řemínky na Apple Watch
Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

Aktuálně je na e-shopu k dostání hned 6 nových a vysoce kvalitních řemínků, jejíchž cena startuje na 249 korunách (bez započtení zmiňované slevy). Jak již navíc bylo zmíněno výše, Apple Watch můžete využít prakticky při jakékoliv příležitosti, avšak je nutné zvolit vhodný řemínek. Přesně proto v nabídce naleznete tři nové druhy. Pořídit si můžete například černý/stříbrný milánský tah za pouhých 269 korun či kovový řemínek v černém, stříbrném a růžově-zlatém provedení za 359 korun, které se perfektně hodí například na společenské události a setkání s přáteli. Jestliže jste ale tělem i duší sportovcem a hledáte něco jiného, tak potěšit rozhodně dokáže silikonový řemínek dostupný v pěti barvách, jehož cena po slevě činí jen 224 korun.

Nabídku řemínků pro Apple Watch naleznete zde

Jak uplatnit slevu

Mějte na paměti, že pro získání zmiňované 10% slevy potřebujete slevový kód. Konkrétně vám tedy v košíku stačí zadat kód ve znění APPLE10, díky čemuž se cena za samotné řemínky ihned sníží.

Diskuze k článku

Diskuze není pro tento článek otevřena.

Čtěte více