Zavřít reklamu

Tajné kódy Netflix by měl znát každý jeho uživatel. Netflix patří v současné době mezi nejoblíbenější streamovací služby na světě – a není se čemu divit. Obsah, kterým Netflix oplývá, je velice rozsáhlý a troufám si tvrdit, že neexistuje člověk, který by si na něm nenašel svůj oblíbený pořad. Dokonce i přímo zlidověl pojem Netflix & Chill, kterým můžete jednoduše říci, že dnes budete odpočívat a dívat se na nějaký pořad právě na Netflixu. Jednou z největších slabin této streamovací služby je slabší vyhledávání, které bohužel nefunguje úplně podle představ. Pomoci mohou tajné kódy na Netflixu.

Po přihlášení do Netflixu se vám na hlavní stránce objeví ty nejzajímavější pořady, které by vás podle analýzy mohly bavit. Pokud si nějaký z těchto pořadů vyberete, tak samozřejmě o to lépe pro vás. Jestliže ale Netflix využíváte už delší dobu, tak může být vyhledávání konkrétního pořadu, který je určený přímo pro vás, o dost složitější. Pořady jsou rozděleny do několika různých kategorií – například TOP 10 v České republice, níže pak samozřejmě najdete také rozdělení podle klasických žánrů ve formě komedie, dokumentární, akční, sci-fi a další. Tyto kategorie jsou ale relativně široké a mohou se v nich nacházet pořady s příměsí jiného žánru, což nemusí všem vyhovovat. Pokud přesně víte, jaký žánr hledáte, tak vám mohou pomoci tajné kódy na Netflixu.

Netflix fb náhled

Tajné kódy Netflix

Samotné vyhledávání v rámci Netflixu funguje, rozhodně ne ale úplně podle představ. Pokud přesně víte, co hledáte, tedy například film, ve kterém se mají objevovat zombie či nějaká podobná monstra, popřípadě pokud vyhledáváte komedie ze zahraničí, anebo například psychologické thrillery, tak s nativním vyhledáváním máte prostě a jednoduše smůlu. A právě v tomto případě přichází „na scénu“ tajné kódy od Netflixu. Jednoduše řečeno se jedná o velmi podrobné žánry, které jsou zašifrované v číselné podobě. Pod číslem 75405 tak například najdete hororové filmy se zombie, pod číslem 60591 televizní seriály pro náctileté a pod číslem 10463 filmy s indiány. Existují stovky těchto všemožných skrytých kódů, které reprezentují nějaký žánr – stačí jen, abyste si našli ten, který vás zajímá.

Určitě se nyní ptáte, jakým způsobem můžete konkrétní kódy na Netflixu vyhledat. Dobrou zprávou je, že v dnešní době už existují speciální portály, které vám vyhledávání ve skrytých kódech výrazně zjednoduší. Mezi nejpopulárnější stránku se skrytými kódy patří Netflix Hidden Codes. Zde stačí, abyste sjeli níže a našli si konkrétní žánr, který vás zajímá. Pokud na něj klepnete, tak vás stránka automaticky přesune na stránky Netflixu, kde si ihned můžete pořady s konkrétním žánrem zobrazit a přehrát. Chcete-li mít tajné kódy k dispozici neustále i v iPhonu, tak si stačí stáhnout aplikaci Unlocked for Netflix, která funguje prakticky úplně stejně. Všechny tajné kódy se vždy vkládají za poslední lomítko v URL adrese netflix.com/browse/genre/, tedy například netflix.com/browse/genre/10463.

Na stránky Netflix Hidden Codes se přesunete pomocí tohoto odkazu

.