Zavřít reklamu

Pokud se zrovna nemáte na co dívat, dost možná hledáte nejlepší seriály na Netflixu. Tato služba patří mezi nejoblíbenější filmovou a seriálovou streamovací službu na světě. Nabízí nespočet různých titulů, ze kterých si zajisté vybere naprosto každý z vás. Pokud jste si zrovna Netflix předplatili a nevíte, na co se dívat dříve, popřípadě pokud hledáte nějaký zajímavý seriál, který by vás mohl bavit, tak jste tady naprosto správně. V tomto článku se společně podíváme na nejlepší seriály na Netflixu v roce 2020, a to v České republice.

Stranger Things

Za celý rok 2020 se v Česku stal nejoblíbenějším seriálem Stranger Things. Děj tohoto seriálu se odehrává v malém městečku Hawkins, kde žijí čtyři kamarádi. Jeden z nich, Will, v jeden večer odjíždí a ostatní se další den dozvědí, že zmizel. Celé město samozřejmě začne po Willovi pátrat. Bohužel, jediné co najdou, je tajemná dívka s nadpřirozenými schopnostmi. Podaří se Willa najít?

Lucifer

Kromě názvu tohoto seriálu je Lucifer také jméno hlavní postavy, jejíž roli si střihl Tom Ellis. Nejvyšší pán pekel se po úmorných tisících letech v pekle rozhodne odejít ze své funkce a vyrazí za zábavou do Los Angeles. Zde pomáhá místní policii chytat všemožné kriminálníky, přičemž narazí na půvabného detektiva. Lucifer vás rozhodně nepřestane bavit a budete hltat jeden díl za druhým.

Dámský gambit

Na konci roku 2020 jste dost možná začali slýchat o seriálu Dámský gambit, který ihned po vydání doslova atakoval přední příčky, a to nejen v Česku. Tento seriál je o dívce ze sirotčince, která zjistila, že má skvělý talent na hraní šach. Poté, co se dočká adopce, se rozhodne dobýt celý šachový svět. Téma na první dobrou nezní pro všechny úplně ideálně, nesuďte ale knihu podle obalu.

Papírový dům

Profesor naplánoval největší loupež v historii Španělska. Rozhodně na ni ale nebude stačit sám, a tak si najal celkově osm lidí, kteří nemají co ztratit. Plán je jednoduchý – obsadit španělskou mincovnu, ve které si celý tým vytiskne 2,4 miliardy euro. Celá tato akce bude trvat jedenáct dnů, během kterých bude nutné dávat pozor na rukojmí, anebo bojovat s policií. Skončí tento plán úspěšně?

Riverdale

Tento seriál popisuje život teenagera Archieho, jeho kamarádky Betty, neznámé dívky Veronicy a mnoha dalších postav. V městečku Riverdale umřel místní premiant Jason Blossom. Smrt Jasona je zprvu brána jakožto nešťastná náhoda, co když ale všechno bylo ve finále jinak? Vydejte se s Archiem a jeho partou na cestu plnou různých úskalí a tajemství v městečku Riverdale.

Sexuální výchova

Matka Otise, hlavní postavy seriálu Sexuální výchova, je sexuální terapeutkou. I díky tomu má Otis v sexuálním světě obrovské přehled a zná odpovědi na všechny otázky. Na škole se seznámí s kamarádkou a rebelkou Maeve, která mu navrhne, aby si ve škole otevřeli sexuální poradnu. Otis tedy dává rady, zatímco Maeve shání další zákazníky, kteří potřebují poradit se svým problémem.

Proč? 13x proto

Teenager Clay se v jeden den vrátí zpět domů ze školy. Tentokrát však na chodníku před domem najde záhadnou krabici, na které se nachází jeho jméno. Uvnitř krabice najde několik kazet, které nahrála jeho spolužačka a tajná láska Hannah – ta však před dvěma týdny spáchala sebevraždu. Na kazetách odkrývá emocionální deník popisující 13 důvodů, proč se rozhodla skoncovat se svým životem.

Euforie

Seriál Euforie, ve kterém si hlavní postavu střihne známá herečka a zpěvačka Zendaya, je především o dospívání. Vypráví příběh několika středoškoláků, kteří se v nelehkém životním období snaží vyznat v lásce a přátelství, mimo to pak také ve světě drog, sexu, traumat a dalších odvětvích. Tento seriál si oblíbí především ženské pohlaví.

.