Zavřít reklamu

Své aplikace pro iOS zařízení už přislíbilo více televizí. Zatím ale výraznější kroky podnikla jen veřejnoprávní Česká televize, která má v App Store již dva tituly – zpravodajskou ČT24 a sportovní ČT4. Stále se čeká, s čím se vytasí konkurenční televize Nova a poslední události naznačují, že aplikace naší nejsledovanější komerční televize se již brzy dočkáme…

V pondělí se totiž v prodejně Vodafone na pražském Andělu objevily reklamy na aplikaci Voyo pro iPhone. Voyo.cz je relativně nová internetová služba televize Nova, pod níž se skrývá videoportál s nejrůznějším obsahem všeho druhu. Je tedy jasné, že aplikace Voyo bude mít s Novou co do činění.

Reklamu však pracovníci jednoho z našich mobilních operátorů pravděpodobně nevyvěsili ve správný čas. V App Store totiž prozatím žádná aplikace Voyo není, nicméně jestli pro ní existuje reklamní kampaň, znamená to, že musí být na nejlepší cestě k uvedení.

Kdy přesně se aplikace Voyo v App Store nevíme, ale Petr Kabrna za televizi Nova na náš dotaz odpověděl:

Dobrý den, děkuji za Váš zájem o informace. Na aplikaci pracujeme. Mohu Vám slíbit, že budete mezi prvními kdo se o její přítomnosti v App store dozví.

Zdroj: budulinek.superapple.cz
.