Zavřít reklamu

Některým se to možná nemusí zdát, ale je to tak – Vánoce se nezadržitelně blíží. Možná i vy se již začínáte poohlížet po dárcích, kterými byste mohli na Vánoce potěšit své blízké. Pokud se chystáte obdarovat například majitele jablečného smartphonu, přinášíme vám tipy na kryty na iPhone, které na Vánoce potěší.

Čirý kryt FIXED MagPure s podporou MagSafe

Milovníci klasiky v podobě čirých krytů zajisté potěší čirý kryt FIXED, který navíc výrazně nezatíží vaši peněženku. Tento kryt je vyroben z tvrzeného odolného polykarobnátu, který je zároveň šetrný k materiálu zadní strany iPhonu. Rohy a boční strany krytu jsou vyrobené z TPU. Kryt FIXED nabízí podporu nabíjení přes MagSafe a spolehlivě ochrání iPhone před následky pádů a otřesů.

Kryt FIXED MagPure zakoupíte zde.

Kryt Nillkin CamShield

Jak název napovídá, kryt Nillkin CamShield nabízí kromě ochrany vašeho iPhonu také bonus v podobě extra ochrany jeho zadního fotoaparátu. Stejně jako ostatní kryty v našem vánočním přehledu nabízí i tento model podporu pro bezdrátové nabíjení. Je vyroben z odolné a kvalitně zpracované kombinace TPU a polykarbonátu, je pevný, a obsahuje výřezy pro konektory a tlačítka. V horní části krytu se nachází posuvná ochranná krytka pro zadní fotoaparát iPhonu.

Kryt Nillkin CamShield zakoupíte zde.

Kryt FIXED Opus

Někteří uživatelé dávají přednost krytům typu „kniha“. Pokud k těmto uživatelům patří i ten, kterého se letos na Vánoce chystáte obdarovat, můžete sáhnout po krytu FIXED Opus, vyrobeného z kombinace TPU a umělé kůže. Zavírací kryt opatřený magnetickým klipem nabízí kromě ochrany iPhonu také prostor pro uložení kreditních či věrnostních karet, a dokáže posloužit také jako praktický, stabilní stojánek.

Kryt FIXED Opus zakoupíte zde.

Spigen Liquid Air Matte

Pokud sháníte lehký, poddajný, ale zároveň také spolehlivý a bezpečný kryt, který vás současně nezruinuje, můžete sáhnout po Spigen Liquid Air Matte. Je vyrobený z měkkého TPU, kompatibilní s bezdrátovým nabíjením, a díky pružnému materiálu se s ním dobře zachází. Kryt Spigen Liquid Air Matte je vyvedený v univerzální černé barvě.

Kryt Spigen Liquid Air Matte zakoupíte zde.

Kryt Spigen Ultra Hybrid Matte Black

Kryt Spigen Ultra Hybrid Matte Black představuje lákavý kompromis mezi čirými a barevnými kryty na iPhone. Je vyroben z odolného, kvalitního TPU s čirou zadní stranou a černě zbarvenými boky. Samozřejmostí je kompatibilita s bezdrátovými nabíječkami, výřezy pro konektory a tlačítka a záruka ochrany iPhonu před následky otřesů, pádů a dalších nepříjemných událostí.

Kryt Spigen zakoupíte zde.

Kryt FIXED MagFlow

Kryt FIXED MagFlow pevně a bezpečně obemkne váš iPhone, a zároveň jej spolehlivě ochrání před nepříjemnými následky pádů, nárazů a odírání. Nabízí podporu MagSafe nabíjení, a jeho materiál je nejen příjemný na dotek, ale také šetrný k vašemu iPhonu a dokonale odolný. Kryt FIXED MagFlow je vyroben z pevného silikonu v příjemné temně modré barvě.

Kryt FIXED MagFlow zakoupíte zde.

Kryt Njord by ELEMENTS

Kryty Njord by ELEMENTS se vyznačují skvělým designem a nádhernými barevnými odstíny. Výjimku netvoří ani tento kryt Njord v barvě Deep Sea, který je určený pro iPhone 14 Pro. Ochránce životního prostředí jistě potěší fakt, že je kryt vyroben ze 100% recyklovaného plastu. Jeho tloušťka činí 2 mm, kryt je kompatibilní se všemi bezdrátovými nabíječkami včetně MagSafe. Navzdory tenké konstrukci je kryt Njord by ELMENTS schopný ochránit iPhone před následky pádu až ze 2 metrů, zvednuté hrany zase chrání displej před škrábanci.

Kryt Njord by ELMENTS zakoupíte zde.

Silikonový kryt Apple MagSafe (PRODUCT) RED

Zakoupením silikonového krytu Apple MagSafe v lákavém červeném odstínu (PRODUCT) RED uděláte nejen radost obdarovanému, ale zároveň také přispějete na dobrou věc. Červený kryt na iPhone je vyroben z kvalitně zpracovaného, měkkého odolného silikonu, a nabízí podporu pro bezdrátové nabíjení. Samozřejmostí jsou výřezy pro konektory a tlačítka. Kryt je pružný, měkký, zároveň ale spolehlivý a odolný.

Silikonový kryt Apple MagSafe (PRODUCT) RED zakoupíte zde.

Superodolný kryt UAG Pathfinder MagSafe Olive

Dobrodruhy nebo milovníky ultraodolných krytů zajisté potěší kryt UAG Pathfinder MagSafe Olive. Již první pohled vás přesvědčí o tom, že máte tu čest s výkonným ochráncem pro iPhone. Kryt UAG Pathfinder se navíc velmi příjemně drží, nabízí podporu pro bezdrátové nabíjení, a k iPhonu dokonale přilne. Je vyroben z vysoce odolného TPU v kombinaci s polykarbonátem v lákavé olivově zelené barvě.

Kryt UAG Pathfinder zakoupíte zde.

Kožený kryt Apple MagSafe

Kožené kryty se dlouhodobě těší velké oblibě. Z dílny společnosti Apple pravidelně vychází kvalitně zpracované kožené kryty s tradičním, osvědčeným designem, a přesně takový je tento kožený kryt Apple MagSafe v oranžové barvě s ikonickým nakousnutým jablíčkem na zadní straně. Kryt je vyrobený ze speciálně činěné kůže, příjemné na dotyk. Samozřejmostí je podpora MagSafe nabíjení, stejně jako Qi nabíječek.

Kožený kryt Apple MagSafe zakoupíte zde.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.