Zavřít reklamu

Každý potřebujeme někdy upustit páru. Stres si do našich životů zvládne vždy nějakým způsobem najít cestičku. Způsobů, jak ho poslat pryč, je hromada, a nepochybně mezi ně patří i hraní relaxačních her. Právě jako hru, která vám pomůže se uvolnit, prodávají svou novinku Cloud Gardens vývojáři ze studia Noio. A podle ohlasů z fáze předběžného přístupu vám originální simulátor zahradničení opravdu s relaxací pomůže.

Cloud Gardens se skládá z malých kusů postapokalyptického světa. Na každém z dioramat bude vaším úkolem najít rovnováhu mezi připomínkami zašlé lidské civilizace a přírodou, která pomalu, ale jistě přebírá vládu nad krajinou. Každý ve vzduchu plující ostrůvek pak budete zaplňovat obrovským množstvím různých rostlin a předmětů. Relikty z dob dávno minulých přitom pomáhají vaším rostlinám lépe růst. Klíčovým se tedy stává hledání správných cestiček, po kterých můžou vaši zelení přátelé šplhat a postupně zabrat v každé z úrovní co nejvíce prostoru.

Úrovní nabízí hra obrovské množství, přičemž jsou seskládané do příběhové kampaně, která vám zabere pěknou řádku hodin. Pokud se však nechcete zabývat pečlivým hledáním rovnováhy ve stále nových úrovních, připravili si pro vás vývojáři sandboxový mód. V něm si můžete přesně vybrat, jak velkou úroveň chcete obhospodařovat. Dále vám hra dá možnost upravit si i rozložení světla a barvu nebe. Vše pak doplňuje skvělým relaxačním soundtrackem, který zajistí, že v mracích poklidného světa zapomenete na vaše každodenní starosti.

  • Vývojář: Noio
  • Čeština: Ne
  • Cena: 11,24 euro euro
  • Platforma: macOS, Windows, Xbox Series S|X, Xbox One
  • Minimální požadavky na macOS: macOS 10.13 nebo novější, dvoujádrový proceso na frekvenci 2,4 GHz, 1 GB operační paměti, grafická karta Intel Iris 540, 300 MB volného místa na disku

 Hru Cloud Gardens můžete zakoupit zde

.