iWant

V nové sérii reklam na Apple Watch je ještě více celebrit

iWant

Apple vypustil další sadu reklam na Apple Watch, které volně navazují na loňskou říjnovou sérii. Tentokrát však kalifornská firma ještě více sází na celebrity, kterými se snaží zákazníkům přiblížit smysl svých hodinek.

V celkem osmi nových, 15vteřinových spotech Apple ukazuje vždy jednu funkci Watch. Zaměřuje se především na fitness funkce, které jsou klíčovou součástí hodinek.

Reklamy ukazují, jak umí hodinky změřit tep srdce, sledovat vaši aktivitu, například při hraní golfu, můžete si na nich nastavit vaše cíle pro cvičení a na dálku díky tomu soupeřit s přáteli a nebo vám Watch při dosahování daných cílů pomohou.

V běžném životě můžete na/ze zápěstí využít předpověď počasí, přijímat zprávy, ovládat světla, najít ztracený iPhone a také Watch využít jako módní doplněk. To když si lze snadno přeměňovat náramky a také ciferníky.

Všechny reklamy mají stejný styl jako ty předchozí, co se týkaly Watch, nicméně Apple do nich obsadil ještě více známých tváří. Znovu se objevuje Chloë Sevigny a také Nick Jonas, Alice Cooper nebo Jon Batiste.