Zavřít reklamu

Možná si při hraní videoher říkáte: „Sakra, tohle je moc velká zábava. Škoda, že teď zrovna nepracuju!“. Jestli se opravdu v podobném tvrzení vidíte, máme pro vás skvělý tip. V originálním titulu studia Zachtronics se totiž můžete vžít do role designéra levné elektroniky. Ve hře Shenzhen I/O vám nestojí v cestě svoboda počínání. Hlavním úkolem je následovat co nejlépe instrukce. To je tak důležité, že vývojáři ke hře přibalili dokonce i manuál, který vás naučí být co nejefektivnější.

Přestože je jádrem hratelnosti Shenzhen I/O již zmíněné sestavování elektroniky, hra vás neochudí ani o příběh. Jako nově naverbovaný inženýr přijíždíte do čínského Šen-čenu. Tamní robustní výrobní infrastruktura vám přitom kromě atraktivního platu nabídne postupem času i množství etických dilemat spojených s vašimi zákazníky a fungováním celé výroby. Můžete si však zvolit i to, že si s maily doručeným příběhem nebude dělat hlavu a soustředíte se na sestavování obvodů a jejich programování.

Shenzhen I/O určitě není jednoduchou hrou. Manuál ke hře vám vysvětlí základy fungování jednoduché elektroniky a nabídne vám informace o ve hře používaném programovacím jazyce. Všechny jednotlivosti ale musíte spojit ve fungující celek již bez pomoci. Pokud pro vás ale i tak nebude hra velkou výzvou, můžete se vyřadit i v jejím sandboxovém režimu, kde se meze vaší fantazii nekladou.

  • Vývojář: Zachtronics
  • Čeština: ne
  • Cena: 12,49 euro
  • Platforma: macOS, Windows, Linux
  • Minimální požadavky na macOS: 64-bitový operační systém macOS 10.9 nebo novější, procesor na minimální frekvenci 2 GHz, 4 GB operační paměti, grafická karta s podporou OpenGL 3.0, 450 MB volného místa na disku

 Hru Shenzhen I/O můžete zakoupit zde

Témata: , , , , , ,
.