Zavřít reklamu

Tak a je to tady. Čas vánoční a s tím spojené slevy v App Store. Nabídka je natolik pestrá, že si může vybrat každý. Neváhejte a kupte si herní klasiku jako Need for Speed, The Sims, Sim City nebo Armageddon za nižší cenu.

V App Store jsem objevil 3 firmy, které nabízejí významné slevy. První z nich je Electronic Arts, která prodává za pouhých 0,79 euro téměř všechny svoje hry a nejen pro iPhone, ale také pro iPad. Namátkou můžu jmenovat:

Celý seznam dostupný na následujících odkazech do iTunes:

Druhá v pořadí je firma Hudson. Výprodej se vztahuje pouze na některé tituly:

Poslední firmou je Meridian Digital Entertainment, která zlevňuje následující tituly:

Doufáme, že vás alespoň některá z her potěší. Budeme více než rádi, pokud budeme moci napsat o dalších slevách, které v App Store najdeme. Pokud najdete vy nějaký zajímavý titul, napište nám o něm do komentářů.

Diskuze k článku

    S obrovským nadšením jsem koupil NFS Hot Pursuit a i těch .79 € docela lituju. Jo, grafika je parádní, ale v porovnání s Real Racing nebo Reckless Racing je to nuda. Včera jsem ty NFS stáhnul, pustil, odjel tři závody a vypnul. A obávám se, že už to asi nikdy nepustím… Ale rozhodně doporučuji Crayon Physics, to jsem hrál dříve na PC a je to hodně chytlavé.

    Taky jsem uvažoval nad NFS. Z dřívějška mám verzi Undercover, tak jsem uvažoval o Shift, ale ani mi není líto toho dolaru, jako spíš nevím, jestli na to budu mít někdy čas. Rozhodně mě láká Real Racing 2, ale stojí $10. Vím, že to není závratně moc, ale sleva by potěšila a rozhodně popostrčila. Jinak asi půjdu do Battlefieldu, to mě láká.

    Kromě zmiňovaného – odhodlal jsem se ke koupi X-Plane HDEF-4G, které je ve slevě z $20 na $10. Mělo by to být fajn na iP4, ale ještě jsem neměl čas to i jen spustit.

    NFS nevim, hral jsem tedka Hot Pursuit na iphone a docela kratky asi 2h dohrany, nevim jak undercover tak shift, ty mam v „To Play“ sekci. Co se real racingu 2 tyce, cekam na slevu, zatim nemam cas a her mam dost, pocitam ze bude tak do 1/4 roku za 0,79 Eur

    X-Plane neznam ;(

celý text

Čtěte více