Zavřít reklamu

V poslední době se velké popularitě těší simulátory profesí, které by většina z nás za příliš atraktivní pro herní ztvárnění nepovažovala. Po dlouholetém úspěchu simulátorů farmáře nebo řidiče kamionu se herní vývojáři začali stáčet i směrem k jiným zaměstnáním. Právě takový trend sleduje i Car Mechanic Simulator 2018, který se od svého vydání dokázal rozrůst nejen díky své popularitě, ale i díky pravidelně vydávanému dodatečnému obsahu. Jakým způsobem ale profesi automechanika zvládli vývojáři z Red Dot Games převést do virtuální podoby?

Ve hře vás toho asi moc nepřekvapí. Jako automechanik většinou čekáte ve své dílně na to, až vám někdo přijede s autem, které potřebuje opravit. Nebo alespoň tak hra vypadala při svém vydání. Díky vytrvalé práci motivovaných vývojářů se však změnila k nepoznání. V aktuální verzi tak máte k dispozici herní mód, ve kterém sami procházíte opuštěné stodoly a vrakoviště a hledáte auta vhodná k renovaci. Po jejich mnohdy zdlouhavé opravě je pak můžete nabídnout v různých aukcích nebo si je vystavit do své soukromé sbírky. Zisk z oprav se bude hodit při úpravách dílny, ze které můžete postupem času vybudovat ráj sběratelů automobilů.

Car Mechanic Simulator 2018 je ale hlavně o samotných opravách. Správné řešení problémů není vždy to nejzjevnější, budete tak muset pečlivě přemýšlet nad tím, jaká z tisíců dostupných součástek potřebuje ve vozidlech vyměnit. Hra vás ale neochudí ani o pocit z jízdy – všechna auta totiž musíte po úspěšné opravě vzít na okruh a otestovat je, abyste zjistili, zdali vše funguje tak, jak má. Car Mechanic Simulator 2018 můžete nyní sehnat ve slevové akci na Steamu.

Hru Car Mechanic Simulator 2018 můžete zakoupit zde

Témata: , , , ,

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více